header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Fyzioterapie online Kateřina Honová

Profilový obrázek
Kategorie: Profesní dovednosti, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jsem fyzioterapeutka a nadšená sběratelka informací z oboru. Více než 15 let pomáhám lidem s léčbou jejich pohybového aparátu a více než 8 let se snažím předávat odborné znalosti jako lektor. Publikuji v odborných časopisech i na webu, jsem autorkou jedné knižní monografie, aktivně se účastním kongresů. Na svém blogu se snažím uvádět z praxe ověřené a teorií dobře podepřené informace, které, jak věřím, mohou pomoci lidem, kteří mají potíže, jejichž léčba patří do oblasti fyzioterapie. Soukromou praxi mám plně vytíženou, blog Fyzioterapie online tak vnímám jako možnost pomoci kapacitně více lidem. Lidem, kteří mají nějaké bolavé trápení, nebo se sami chtějí naučit, jak pomáhat druhým.

Má mé dítě skoliózu?

Skolióza je stranové zakřivení páteře, které se může výrazně rozvíjet v době růstu. Největší změny očekáváme v době 12–15 roku života, v této době by se měly děti kontrolovat v rámci preventivních prohlídek. Zejména, pokud je skolióza „v rodině“. eBook nabízí návod, jak si udělat testy doma a na základě toho se rozhodnout, zda navštívit dětského ortopeda. Raději zbytečné vyšetření než přehlédnout postupné zhoršování.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Co by měl každý trenér dětí vědět

Prezentace (nejen) pro trenéry má za cíl otevřít několik častých problémů. Sport jako takový má pro dítě nepopiratelné benefity. Někdy však může představovat také riziko. V prezentaci se snažím předat informace o správném zatěžování dětí a na co si dát pozor. Takový malý tahák do kapsy. Prezentace obsahuje odkaz na videorozcvičky s prvky kompenzace.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Top cviky (nejen) pro skoliotiky

Praktický eBook navazuje na eBook zdarma s tématem domácího vyšetření dětí na skoliózu. Jedná se o první díl, který se zaměřuje na vyšetření zkrácených svalů s podrobným vysvětlením jejich protahování, dále se věnujeme trakci páteře, jak správně dýchat a také relaxaci. Již chystám druhý díl, který bude zaměřený na správné posilování a koordinační cvičení. Cvičení lze použít i u lidí s bolestmi zad.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Jednoznačně odvahu se do toho konečně pustit. V hlavě jsem měla nápady již delší dobu, ale bála jsem se. Jsem introvert a své práci věnuji hodně času, tak jsem se obávala nejen toho, JAK to udělat, ale také KDY to udělat. Ale díky skvělému vedení celého týmu v čele se Stáňou jsem to zvládla. I při velkém pracovním nasazení v ordinaci, dvou dětech, domácnosti a spousty dalšího jsem do toho prostě vlítla. To, že jsem si celý web dle návodu z kurzu postavila úplně sama, je důvodem pocitu hrdosti. Já, která počítač ovládám „běžně uživatelsky“, jsem to zvládla! Je to krásný, velký krok vpřed. Směrem k pláži. :)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže