header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Fyzioterapie a Pilates Alena Jeřábková

Profilový obrázek
Kategorie: Fitness a sport, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jsem fyzioterapeutka a zároveň instruktorka Pilates. Vystudovala jsem obor fyzioterapie na 2. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy pod vedením Prof. PaedDr. Pavla Koláře, PhD. a magisterské studium jsem dokončila na Masarykově univerzitě. S metodou Pilates jsem se seznámila v roce 2006 v Chicagu. V roce 2009 jsem u Jennifer Golden Zumann absolvovala nejdříve základní kurz cvičení na podložce a potom další. Naučila jsem se vést individuální a skupinové hodiny, pracovat s pomůckami jako je Magic Circle, Foam Roller, Arc Barrel i na Pilates strojích jako je Reformer, Exo Chair a Wall Unit. Pilates je ideální metoda, která navazuje na fyzioterapii. Upevňuje správné pohybové stereotypy, pomáhá sladit dech s pohybem a vrací tělu jeho přirozenou rovnováhu.

10 cviků s pěnovým válcem pro pevný střed těla

Pěnový válec neboli Foam Roller je jednoduchý a efektivní pomůcka pro uvolnění svalů, zapojení svalů, zlepšení rovnováhy a koordinace. Pravidelné cvičení na válci udržuje délku svalů a přispívá k jejich relaxaci. Je skvělou pomůckou pro zpestření cvičení na podložce.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Cvičení nejen pro školáky, aby měli zdravá záda

V eBooku se seznámíte s metodou DNS (Dynamická Neuromuskulární Stabilizace). Naučíte se základní principy metody, otestovat se a zacvičit si sestavu s dětmi podle obrázků.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Online cvičení s fyzioterapeutkou

Naučíte se správně zapojit svaly středu těla, vnímat své tělo a pohyb. Protáhnout zkrácené svaly. Rozloučíte se s bolavými zády. Získáte vytouženou postavu.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Díky kurzu a vedení Stáni jsem se naučila například vytvořit své webové stránky (to jsem myslela, že nikdy nedokážu) a především se posunout dál nejen v podnikání. Zastavit se, dát na svoji intuici a rozhodovat se podle svého srdce. Naučila jsem se psát články a eBooky, kde sdílím své zkušenosti a vědomosti, které předávám dál. Děkuji.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže