header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Fotografka ženské duše Jana Bínová

Profilový obrázek
Kategorie: Podnikání, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Ukazuji ženám jejich jedinečnost, ať už jde o fotky pro osobní nebo podnikatelské účely. Pomáhám jim spatřit to, co je v nich nejkrásnější, jejich vnitřní krásu. BRANDOVÉ FOCENÍ ZKUSTE SI PŘEDSTAVIT, JAKÉ BY BYLO MÍT BRANDOVÉ FOTOGRAFIE, KTERÉ PŘESNĚ VYSTIHUJÍ VAŠI ZNAČKU A VYTVÁŘÍ JEDINEČNÝ DOJEM NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH A SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH Jak probíhá naše spolupráce? konzultace - setkání, kde se vzájemně poznáme a probereme vaše podnikání. podpora - jsem vám k dispozici při plánování a přípravách na focení. focení - koktejl ženského plynutí v připravených mantinelech. fotografie - jsou připravené přilákat vaše ideální klienty Investice do kvalitních brandových fotografií posune vaše podnikání na vyšší úroveň a dodá mu další vrstvu přitažlivosti a důvěry. Je to signál pro vaše zákazníky, že jste profesionální firma, která nabízí hodnotné a kvalitní služby. SEBELÁSKOVÉ FOCENÍ NENÍ NIC LEPŠÍHO NEŽ DÁT LÁSKU SAMA SOBĚ A NEČEKAT JI OD NĚKOHO DRUHÉHO Sebeláskové focení je zážitek, kdy si dovolíte zastavit a dopřát si čas jen čistě sama na sebe. Obléct si svůdné šaty, nechat se opečovat, zavnímat krásu přítomného okamžiku a jen tak být. Bez tlaku na výsledek. A nechat se překvapit sama sebou. Ten pocit je opojný. Najednou na sebe začnete nahlížet úplně jinak. Vlastní zdroj lásky máte přímo před očima už na vždy. Stačí se dívat. Sebeláskové fotky můžeme nafotit buď v přírodě nebo interiéru, při focení vás mohu provést imaginací, ve které pocítíte svou vlastní jedinečnost a jiskru. Tvořivá ženská síla je základem pro spokojený a naplněný život, pro zhmnotňování vizí a žití svých snů. Fotím hlavně v Říčanech u Prahy, v Praze a okolí. Ale dojedu kamkoliv. Více informací najdete na mém webu, Facebooku nebo Instagramu.

Afirmace podporující sebevědomí a hojnost

Zapracujte na mindsetu sebevědomé a úspěšné ženy a stáhněte si zdarma podporující afirmace pro váš růst POSTUPNÝMI KRŮČKY K SEBELÁSCE A SEBEVĚDOMÍ NASTAVENÍ MYSLI NA ÚSPĚCH TVOŘENÍ VLASTNÍ REALITY JEDNODUCHÝM A EFEKTIVNÍM ZPŮSOBEM
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Brandový plánovač

Brandový plánovač je online workbook, obsahuje 6 modulů ve formě pracovních listů. Když vyplněné listy spojíte dohromady získáte kompletní workbook. Jednotlivé pracovní listy jsou zpracovány formou úvodní vizualizace a zvídavých otázek, které vás navedou podívat se na svoje podnikání z nadhledu. Výsledkem je připrava na focení fotek, které vyšvihnou vaše podnikání na úplně nový level.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Kurz podnikání z pláže mi pomohl objevit téma mého podnikání a navedl mě na mou podnikatelskou cestu.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže