header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Fotografický ateliér Jana Hozová Jana Hozová

Profilový obrázek
Kategorie: Podnikání, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Jana Hozová – portrétní fotografka Miluju hledání! Hledání toho nejlepšího světla, stínu, úhlu, kompozice… Miluju, když se všechny ty drobné ingredience na jeden jediný kratičký okamžik spojí a vznikne fotka, nad kterou se vám zatají dech! Miluju nacházení vašeho nejhezčího já! Vaše fotografie bývá to první, co návštěvníci vašeho webu uvidí. Pomohu vám dotáhnout vaši prezentaci k dokonalosti pomocí profesionálních fotografií. Těším se na vás ve svém fotoateliéru v Praze na Letné.

Průvodce focením

Vše, co jste kdy chtěla vědět o glamour focení, ale bála jste se zeptat. :) Uvažujete o glamour focení, ale nevíte co máte čekat? Nebo možná ani neuvažujete, protože máte pocit, že nejste fotogenická? Chtěla byste mít krásné fotografie, ale stále máte tak trochu obavy? Už nemusíte! V tomto manuálu odpovídám na všechny vaše otázky, které se vám honí hlavou anebo vás ještě ani nenapadly! Získáte osvědčené tipy na to, jak se na vaše focení připravit.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

PROMO focení

Potřebujete profesionální promo fotografie, které budete moci využít při propagaci své osoby, své firmy či třeba hudební skupiny, ve které působíte? Chcete svůj web, firemní brožuru či plakát doplnit o reprezentativní fotografie, na kterých se sami sobě budete líbit a které zaujmou i ostatní? Nechte to na nás!
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže