header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Food Mood Alena Pelcová

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Poradím vám, jak si okořenit jídlo, a tím i zlepšit zdraví, náladu a vlastně celý život. Mou vášní jsou bylinky a koření. Fascinuje mě poznání, že to, co sníme, ovlivní naši vnitřní pohodu, myšlení i naše zdraví. Pomohu vám správně připravenou stravou cítit se fit, mít dobrou náladu a předcházet nemocem. Zpestřete si jídlo, potěšte smysly a buďte zdraví.

5 druhů koření, které vám provoní život

Naučte se používat koření – pro chutnější jídlo, lepší náladu i zdraví. V mém prvním e-booku se dozvíte, jak si okořenit jídlo při konkrétních zdravotních problémech. Dávám tipy, co se hodí pro zbystření smyslů, jaké koření nás ráno nejlépe nastartuje i s jakým kořením vařit každodenně, aby fungovalo jako prevence případných nemocí.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Stánin kurz mi pomohl zrealizovat a dát konkrétní formu tomu, co jsem doposud jen nosila v hlavě. Dal mi návod, zjednodušil postup, polopatě vše vysvětlil. Inspiroval i nakopnul! Stáňa mě na začátku kurzu vzala za ruku a postupně provázela logicky uspořádanou cestou, jak začít své podnikání. Jak přemýšlet, jak si vše zpracovat sama a po svém. Ukázala mi pohled i potřeby potenciálních klientů. Nejúžasnější je, že skvěle vycítila, kdy mají studenti mentální úpadek, a dokázala nás (i přes on-line formu kurzu) opět zvednout a vést dál!:) A jelikož Stáňa dobře ví, že každý má své tempo, mám přístup do svého kurzu i po ukončení. Což mi jako matce 2 malých dětí a pomalým tempem nesmírně vyhovuje. Neuvěřitelně silnou a obohacující sílu má také Facebook skupina studentů kurzu. Získala jsem tam nestranné pohledy, názory, rady, které bych nikde jinde dostat nemohla. Nikdy jsem ani vteřinu nelitovala, že jsem se do kurzu dala. Čerpám z něj již několik let. Děkuji!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže