header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Flavours of Amellia Tereza Zástěrová

Profilový obrázek
Kategorie: Cestování, Jídlo a výživa
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2022
Jmenuji se Tereza a miluji vaření a vůbec všechno, co se točí okolo jídla. Nejhezčí pocit je, když se mi za pomoci kulinářských kouzel podaří vytvořit úsměv na tváři mých blízkých. Svoje nadšení a vášeň ráda předávám dál a to prostřednictvím svého blogu, Facebooku i Instagramu, kde sdílím i mnoho video receptů. Jsem také máma dvou dětí a kromě jídla miluji sport a cestování. Nejvíce mne proto baví objevovat místní gastronomii při našich cestách. O tom všem referuji na svých sociálních sítích. A protože věřím, že člověk jí i očima, zaměřuji se v poslední době hodně i na food fotografii.

Snídaně - 10 receptů na chutné snídaně, aby vaše rána už nikdy nebyla nudná

Objevte novou inspiraci na lahodné a barevné snídaně, které skvěle odstartují váš den. Rychle a jednoduše.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Dolce Vita - 20 sladkých receptů

Řešíte občas dilema, co zase upéct, protože už vám dochází nápady? Ať jste kuchařka začátečník nebo už jste v kuchyni něco zažila, přináším vám dávku nové inspirace. Vytvořila tuto kuchařku a sestavila ji tak, aby si vybral každý a pro každou příležitost. Zkombinovala jsem naše oblíbené recepty, které jsou nejen chuťově, ale i vzhledově atraktivní. Většina z nich ale není příliš složitá a zvládne je i začátečník, a hlavně nevyžadují speciální, těžko dostupné suroviny.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz Podnikání z pláže mi velmi pomohl zorientovat se v internetové džungli a také mne skvěle provedl vytvořením mých vlastních webových stránek, včetně všech technikálií. Bez kurzu bych toho všeho asi nebyla schopna a jsem velmi vděčná za všechny nabyté znalosti. Dále moc děkuji za celou komunitu okolo Podnikání z pláže, která mi celou dobu dodávala sílu projekt dovést až ke zdárnému konci.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže