header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Fit s Viki – výživové poradenství Viki Handrychová

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Od roku 2012 let se věnuji komplexnímu pohledu na hubnutí a jak být FIT. Specializuji se na redukci váhy a změnu stravovacích návyků, aby si klienti svou vysněnou, dosaženou postavu udrželi. Díky mým zkušenostem s lidmi s nadváhou vím, že hubnutí samotné nestačí. Věnuji se s klienty mé teorii 3P – tedy Potrava, Psychika a Pohyb jsou nedílnou součástí spokojenosti. Miluji, když jsou klienti spokojení a mění pod mým vedením přístup sami k sobě, svému zdraví. Motivuji je, aby se měli rádi a podle toho se k sobě chovali a jídlem si neubližovali. Podávám lidem pomocnou ruku, když jejich pokusy zhubnout již několikrát selhaly, když si nevěří, že to dokáží. Se mnou na to nikdy nejste sami! Mám za roky praxe mnoho spokojených klientů, kterým se zlepšilo jejich zdraví, a některým se změnil celý život. A proto mě baví dávat lidem návody a pomáhat jim, jak být FIT.

12 kroků jak se cítit FIT za dva týdny

Chcete se konečně cítit Fit a ještě zhubnout? Poradím Vám, jak žít zdravější a spokojenější život s vysněnou postavou. Dozvíte se jak překonat: – nedostatek času, – nedostatek vůle, – nebýt na to sama. Získáte: 4 tipy jak na Potravu, 4 tipy jak na Psychiku, 4 tipy jak na Pohyb. To vše jen za dva týdny. 🙂
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Manuál jak zhubnout natrvalo

Už vás nebaví koukat na své špeky v zrcadle? Za 30 dní s tím zatočíme! Mám pro vás 30 kroků, jak zhubnete a budete plní energie! Povedu Vás den za dnem celý měsíc. Budete shazovat, bez problémů se zase ohnete ke tkaničkám, zbavíte se bolestí zad, hlavy, kloubů, které způsobuje nadváha. Lehkost, spokojenost a dobrá nálada – to je teď váš plán! Nepotřebujete začít od pondělí, ani od prvního – začněte teď! 30 ÚKOLŮ = 30 DNÍ ZA SEBOU DOSTANETE KRÁTKÝ E-MAIL S JEDNODUCHÝM ÚKOLEM K TRVALÉ ZMĚNĚ. 11X PŘIPOMENUTÍ, ABYSTE ZŮSTALI NA SPRÁVNÉ CESTĚ – 1 MĚSÍČNĚ PO CELÝ ROK VÁS DÁL POVEDU KE ZMĚNĚ VAŠICH STRAVOVACÍCH NÁVYKŮ A NENÁSILNÉ ZMĚNĚ ŽIVOTNÍHO STYLU, ABYSTE ZHUBLI NATRVALO A DOSÁHLI SPOKOJENOSTI. NAUČÍTE SE NENÁSILNĚ ZAČLENIT ZMĚNY V POTRAVĚ, PSYCHICE A POHYBU (3P) DO KAŽDODENNÍHO ŽIVOTA. NAUČÍTE SE PŘEKONAT SVÉ SLABÉ STRÁNKY A POSÍLÍTE VLASTNÍ SEBEVĚDOMÍ. DOSÁHNETE VELKÉHO CÍLE PO MALÝCH KROCÍCH. ZHUBNETE, VÁHU SI UDRŽÍTE A BUDETE SE CÍTIT FIT. VAŠE SPOKOJENOST OVLIVNÍ VZTAHY S VAŠIMI BLÍZKÝMI, VAŠI PRACOVNÍ VÝKONNOST A ZAČNOU SE DÍT NOVÉ VĚCI…
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Absolvovala jsem kurz Podnikání z pláže Základku a Střední. Oba kurzy byly zatím to nejlepší, co jsem v on-line marketingu našla. Srozumitelně mě krok za krokem vyhovujícím tempem posunuly do oblastí, kterým jsem nerozuměla a bála jsem se do nich pustit. Naučila jsem se zacházet s nástroji internetu, které budu moct použít v libovolných oblastech podnikání, do kterých se v budoucnu pustím. Během kurzů jsem se posunula jak v oblasti svého podnikání, tak v osobní. Seznámila jsem se ve skupině s mnoha zajímavými lidmi, jejich příběhy a poznala odborníky v různých oborech. Bylo zajímavé sledovat, jak se vypracováváme a jak se mění mé vlastní směřování. Děkuji za tyto příležitosti.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže