header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

FIT s vášní Šárka Čivrná

Profilový obrázek
Kategorie: Fitness a sport, Jídlo a výživa
Absolvované kurzy
Jmenuji se Šárka Čivrná a již 10 let pracuji jako certifikovaný Poradce pro výživu a Fitness trenérka. Nabízím komplexní služby v oblasti zdravého životního stylu a mojí specializací jsou ženy po porodu, ženy se sníženou funkcí štítné žlázy a všechny ostatní ženy, které nevěří na zázračné pilulky a přejí si konečně zhubnout a netočit se v kole jo-jo efektu. Pracuji online formou s mojí plnou osobní podporou (mobil, WhatsApp, Messenger, e-mail). Nemusíte tedy nikam dojíždět, platit za vstupy do fitness centra či za konzultace ve výživové poradně. Se vším Vám ráda pomůžu v pohodlí Vašeho domova. Tam, kde se cítíte nejlépe.

Odborné zhodnocení Vašeho jídelníčku

Zjistěte, co ve Vašem jídelníčku není optimální a jak to můžete rychle napravit. BONUS: Obecný jídelníček zdarma.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

7 zdravých a dietních večeří

Vyzkoušejte mé oblíbené recepty, které snadno připravíte do 30 minut, a pochutná si celá Vaše rodina.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Top 11 fíglů pro super postavu

Získejte ty správné každodenní návyky, které Vaše postava a zdraví ocení.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

JAK SI SESTAVIT JÍDELNÍČEK NA MÍRU

V 7denním e-mailovém kurzu si sestavíte jídelníček jako profesionál. Zjistíte svůj denní kalorický příjem a nastavíte si pro Vás ten správný trojpoměr živin (bílkoviny, sacharidy, tuky), díky němuž budete ztrácet tuk a nikoli cennou aktivní tělesnou hmotu.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

STRAVOVACÍ PLÁN NA MÍRU

Sestavím Vám stravovací plán, který budeme postupně pilovat k dokonalosti. Jídelníček je složený z běžné dostupných surovin, bez nutnosti kupovat jakékoliv doplňky výživy. Po dobu jednoho měsíce od předání jídelníčku máte možnost mi kdykoli napsat a na cokoliv se zeptat. Odesláním stravovacího plánu moje role nekončí, ba naopak, teprve začíná.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

MESSENGER´S CONTROL VAŠEHO JÍDELNÍČKU

V čem tato služba pro Vás spočívá? Každý den mi pošlete Váš jídelníček, já ho zkontroluji a pošlu doporučení, co je ok a co lze vylepšit. Je to jednoduché. Každý večer po dobu zaplacené kontroly (min. 15 dní) mi budete posílat, co všechno jste za den snědla, a já Vás budu navigovat, co je správně a co už méně.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Poprvé jsem se o Stáni dozvěděla z knihy Podnikání z pláže, jenže jsem nevěděla, jaké bude „mé téma“. Nebo věděla, jen jsem se v něm potřebovala utvrdit. Začala jsem tedy Plážovou přípravkou. Ta mě neskutečně nadchla a přinesla mi novou definici mého budoucího online podnikání. Plážová základka byla dalším, logicky navazujícím, krokem. Takhle perfektně udělaný kurz jsem ještě neviděla. Jsem technický antitalent, ale vše je krok za krokem popsáno a ukázáno na videích. Základy i nějaké prodeje jsem měla, ale chtěla jsem víc. :) Takže Plážová střední byla další jasná volba. To už bylo náročnější, ale opět perfektně vysvětleno, a prodeje se zvýšily už za jeho konání. Vždycky jsem chtěla podnikat a kurz Podnikání z pláže mi sen splnil!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže