header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Finančně nezávislá Anežka Mičánková

Profilový obrázek
Kategorie: Podnikání, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jsem vášnivá ekonomka a zapálená ekoložka. Tato dvě zdánlivě odlišná EKO témata v rámci svého projektu Finančně nezávislá propojuju dohromady. Důležitou součástí mého projektu je předávání mých EKO zkušeností, třeba NÁVOD NA VYPLNĚNÍ PŘIZNÁNÍ K DANI Z PŘÍJMU pro malé a začínající živnostníky.

4 kroky k finanční nezávislosti

Chcete vykročit na cestu směřující k finanční nezávislosti, ale nevíte, kde začít? Stáhněte si můj e-book a inspirujte se.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Záznam webináře – Jak si zajistit zlaté časy...

... aneb povídání o zajištění svého majetku/peněz.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

3 způsoby, jak generovat peníze od státu

Ukážu Vám systém, díky kterému sami zcela legálně a pravidelně získáte peníze od státu, které jsou pro Vás už nyní přichystané.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Průvodce životním pojištěním

Chcete mít dostatek peněz, i když Vám zdraví nedovolí pracovat? Ukážu Vám, že získání finanční nezávislosti v době úrazu nebo nemoci je vskutku jednoduché.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Návod na daňové přiznání pro malé a začínající živnostníky

Jste malý nebo začínající živnostník a čeká Vás podání daňového přiznání? Ukážu Vám, že vyplnění přiznání k dani z příjmu je mnohem jednodušší, než jste čekali, a zvládnete to i sami.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

E-mailový kurz na udělání pořádku ve svých papírech

Rozbitý mobil chvíli před koncem záruční doby? Po vydatném dešti Vám zateklo do ložnice a Vy potřebujete rychle vyřídit peníze z pojišťovny? Nebo chcete nutně vybrat peníze ze stavebka? JENŽE KDE NAJÍT RYCHLE TEN SPRÁVNÝ PAPÍR? MÁM PRO VÁS ŘEŠENÍ! E-mailový kurz na udělání pořádku ve Vašich papírech.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Anežka Mičánková Finančně nezávislá

On-line konzultace pro začínající podnikatele

Jste na začátku podnikání a bojíte se finančáku a jiných oficialit? Děsí Vás platby sociálního a zdravotního pojištění nebo dokonce status identifikované osoby? I já jsem na začátku podnikání byla ze všech oficialit zmatená a nevěděla jsem, kudy kam. Učila jsem se metodou pokus omyl, za kterou jsem samozřejmě i zbytečně zaplatila. Vy už nemusíte. Připravila jsem pro Vás konzultaci, v rámci které Vám zodpovím Vaše otázky ohledně oficialit spojených s podnikáním, případně Vás navedu, kam se obrátit.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Kurz Podnikání z pláže mě posunul na úplně jinou úroveň podnikání. Po on-line podnikání jsem totiž už dlouho toužila a viděla jsem v něm pro sebe velkou svobodu. Před absolvováním kurzů jsem sice už nějaké informace měla, ale byly to jen útržky. Základka mi přinesla ucelené informace k on-line podnikání a především jednoduché a srozumitelné návody, jak si co nastavit. Asi největší benefit vidím v tom, že kurz vede k vytvoření placeného produktu. To je, oč v podnikání běží. Sama bych si to s návody z internetu zdarma těžko zvládla vytvořit. Asi bych byla ještě pořád na startovní čáře. Navíc díky podporující skupině plážovníků jsem navázala několik krásných vztahů, které s holkama stále udržujeme v naší brněnské mastermind i jinde. Základku jsem absolvovala v roce 2018. Na střední jsem se vydala až v roce 2019, jelikož mi úkoly ze základky trvaly zpracovat déle. Až na střední jsem si uvědomila, jak vlastně celé on-line podnikání funguje a co vše se za tím skrývá. Jak říká Stáňa, podnikání není procházka růžovou zahradou. Ale musím uznat, že mě zdolávání všech těch překážek baví. I když si někdy říkám, že bych se na to všechno nejradši vykašlala. Nejlepší na tom je, že se můžu pořád někam posouvat a můžu si vše dělat podle sebe. To se Vám v zaměstnání nepodaří. Stáňu a její kurzy Vám doporučuju. Za stanovenou cenu dostanete totiž mnohem větší hodnotu. Já to tak teda vnímám. Stáni a taky Jirko, moc děkuji.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže