header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Feng Shui interiér Lenka Široká

Profilový obrázek
Kategorie: Bydlení a zahrada, Osobní rozvoj
Absolvované kurzy
Jako architektka fengshuistka se zaměřuji na poradenství v bydlení. Baví mě inspirovat lidi v zařizování jejich domovů a tvořit harmonický prostor tak, aby byl krásný, osobitý, praktický a umožňoval růst. Prostor musí člověka podporovat a umožňovat mu žít svůj smysl života. Pracuji v rovině projektové i konzultační, online nebo osobně. Vytvářím návrhy dispozic uspořádání prostoru, projekty a architektonické studie. Spolupracuji i při realizacích. Nejvíce mě na mé práci zajímá klient sám, jeho příběh, jeho požadavky a výsledkem je pak interiér šitý na míru jeho životu. Ke své práci zapojuji umění Feng Shui, které jsem roky studovala a praktikovala.

Příprava na renovaci - správné načasování

Pokud plánujete renovovat vaše bydlení nebo jen pokoj, potvrďte si své správné načasování. Naučíte se, jak dělat diagnostiku bydlení a jaká zóna v bytě odpovídá zóně v životě. Získáte zdarma techniku a návod už pro každou plánovanou změnu bydlení v budoucnosti. Dozvíte se o Feng Shui a jak jej prakticky využijete pro svůj život.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

O rekonstrukci - jak ušetřit čas, nervy i peníze

E-book doporučuji každému, kdo vážně uvažuje o větší změně domova a nechce proces podcenit! A protože jsem si těmito procesy sama nebo s klienty několikrát prošla na vlastní kůži, ráda bych vám předala potřebné informace, které je dobré vědět na začátku celého dění. Tato přípravná fáze šetří váš čas, nervy i peníze. E-book nahrazuje několik konzultací s poradcem, architektem. Předem promyšleným zadáním projektu šetříte hodiny a hodiny předělávání výkresů, a tedy čas váš i projektanta. Ucelený koncept s logickými kroky šetří pak i samotné náklady při realizaci, a to mohou být skutečně obrovské sumy. E-Book obsahuje tři části. Jedna se věnuje KONCEPTU, druhá FENG SHUI a třetí zahrnuje STAVEBNÍ MINIMUM a mé zkušenosti s realizacemi.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz plážová základka mi velmi pomohl, aby se mé sny o online verzi mého povolání začaly zhmotňovat. Pomohl mi ukotvit se v tématu svého směřování. Přesné zadání a návody profesionálně navedly k reálným výsledkům (k vytvoření eBooků) a ve finále i k osobnímu růstu, protože proces tvorby nebyl snadný. Kurz mi hodně otevřel oči o online zákulisí a všech technikáliích. Bez vedení bych to sama nikdy nebyla schopná dát dohromady. Sdílení know-how ve všech směrech a upřímnost k práci s lidmi i celková otevřenost bylo přesně to, proč jsem se do kurzu přihlásila. Bylo mi to blízké. Kurz předčil mé očekávání. Plážovou střední v současné době absolvuji. Pokud se člověk vydá na cestu, je třeba vytrvat a pokračovat svým tempem a s laskavostí vpřed. Plážová střední pod vedením těch, kteří si získali mou důvěru, pro mě bylo jasnou volbou.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže