header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Farmářky z paneláku Jolana Šádková

Profilový obrázek
Kategorie: Bydlení a zahrada, Zvířata
Absolvované kurzy
Baví nás pěstovat a chovat všechno možné. Nenecháváme se omezovat bydlením v paneláku a snažíme se tento způsob života sdílet s ostatními. Protože jsme vášnivé pěstitelky, využíváme stránku i pro nabídku našich přebytků (pokojovky, balkonovky, terarijní zvířata, potřeby pro rostliny, ...). Najdete nás všude možně na sítích. Nejzásadnější je naše skupina na facebooku Farmaříme z paneláku, kde najdete spoustu užitečných materiálů. Klíčovým prvkem jsou #14dennitema, kde se po 2 týdny věnujeme do detailů určité problematice (např. Vermikompostování, Hnojení rostlin, Koupě rostliny,...). Během dvou týdnů proběhne živé vysílání, kde odpovídáme na otázky členů skupiny a na závěr je vše nové shrnuto do myšlenkové mapy, která je volně ke stažení. Ve skupině ale najdete mnoho dalšího. ;) Můžete se s námi setkat i osobně na swapovacích akcích či terarijních burzách jako je Živá Exotika. Stále se rozvíjíme, a tak rozhodně stojí za to nás sledovat. Každou chvíli pro vás máme připraveno něco nového. ;)

5 rostlin domů pro vaše zdraví

5 rostlin, které obohatí vaší domácnost nejen svou krásou, ale i je budete moci využít pro vaše zdraví. U každé rostlinky stručný popis na co se používá, s čím vám pomůže a za jak se o ni starat.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Online konzultace

Zachráníme vaše zelené miláčky, online. Nevíte, proč vaše pokojovka strádá? Jaké rostliny si pořídit k vám domů, aby se jim u vás dařilo? A kladete si celou řadu dalších otázek? Neváhejte nás kontaktovat. Domluvíme si konzultaci, během které vám vše objasníme. ;)
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Od aglaonemy po žížaly

Celý náš sortiment, který se stále vyvíjí. Nabízíme pokojovky, balkonovky, med z Pražské pastviny, která je nedaleko našeho paneláku, kuřata z líhně, která se u nás narodila a vajíčka jsme získali opět z Pastviny, bylinky, šperky z pryskyřice s pokojovkami, mechové tyče jako opora k rostlinám atd.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Podnikání z pláže mi přineslo 3 zásadní věci a milióny dalších podstatných AHA momentů. Motivaci. Skvělou komunitu. Pomoc s technikáliemi. Vždy jsme chtěla předávat ostatním kus sebe, ale hrozně jsem se trápila s technikáliemi. Stáňa má vše v kurzu hezky přehledně vysvětleno a od té doby se mohu věnovat spoustu věcem a své zkušenosti předávat dál. No a vydělat si díky tomu nějakou tu korunu navíc je třešinka na dortu.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže