header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Fajn máma Darina Pavlasová

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Ahoj jmenuji se Darina Pavlasová, jsem máma dvou dětí, autorka blogu fajn máma, mentorka a průvodkyně spokojeného rodinného života. Jsem nadšená zastánkyně domácího vaření. Vařím už 25 let, z toho jsem 10 let vařila profesionálně v restauracích a také pro děti ve školní kuchyni. Ráda se učím novým věcem a zajímám se o to, jak funguje naše tělo z celostního pohledu. Překonala jsem svou lenost a začala jsem cvičit. Pracuji na tom, jak se mít ráda. Naučila jsem se více komunikovat se svým manželem, umím mu říct, jak se cítím a co chci. Můj nový přístup mi ukázal, jak se zbavit vnitřního napětí a bolesti v těle. Díky svým osobním zkušenostem s radostí předávám dál vše, co mi pomáhá. Věřím, že všechno se vším souvisí celostně.

Aby dítě jedlo aneb 11 tipů, jak vařit chutně a s lehkostí

Vím, jak je někdy těžké uvařit malým dětem, aby to skutečně snědly. Neustále se vkrádá jediná otázka:  „Co mám vlastně uvařit pro sebe, manžela a děti, aby to jedli všichni?“ Univerzální recept sice neexistuje, každý má rád něco jiného a vyhovět všem prostě nejde. Chce to jen kompromis a naučit se používat několik tipů, které jsem sepsala ve svém e-booku. Díky e-booku si osvojíš jednoduché a praktické tipy, aby dítě jedlo. Uvaříš chutně s lehkostí a radostí.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Díky kurzu jsem založila blog, se kterým jsem dříve neměla žádné zkušenosti, naučila jsem se spoustu technických věcí a pomohl mi vyjít z komfortní zóny. Líbí se mi, že pokud si s něčím nevím rady, mohu se kdykoli podívat na to, co mi není jasné, a připomenout si určité postupy pomocí přehledných videí a modulů, ve kterých je vše vysvětleno krok po kroku. Kurzy mě neustále drží v procesu učení se a jsem ráda, že je mám pořád při ruce.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže