header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Excel hrou Lucie Cagášková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Předávám srozumitelnou a hravou formou své zkušenosti a znalosti programu Excel. Díky svým dlouholetým analytickým a lektorským dovednostem učím ostatní, jak jednou pro vždy ovládnout tento program, usnadnit a zefektivnit si práci a díky tomu ušetřit čas a nervy :).

10 NEJUŽITEČNĚJŠÍCH FUNKCÍ V EXCELU, DÍKY KTERÝM UŠETŘÍTE ČAS A BUDETE EXCELOVAT

Funkce, funkce, funkce .... jestli je nějaké téma účastníky kurzů přímo vyžadováno, jsou to právě funkce. Vybrala jsem na základě svých zkušeností 10 NEJUŽITEČNĚJŠÍCH FUNKCÍ V EXCELU a dávám vám je včetně videonávodů zdarma ke stažení.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

5 NÁSTROJŮ V EXCELU, DÍKY KTERÝM USPĚJETE NA POHOVORU I V PRÁCI

Ebook obsahuje zhruba 80 % témat z připravovaného online kurzu, proto je skvělou volbou pro všechny, kteří se potřebují formou samostudia rychle a kvalitně připravit na pohovor nebo zdokonalit v práci v Excelu. Ebooku obsahuje více jak 45 minut videonávodů, praktické příklady a zkušební test k pohovoru. Detailně zde vysvětluji témata: formátování, vzorce a relativní a absolutní odkazy, funkce, kontingenční tabulky a grafy - stručně, jasně, výstižně a prakticky! :)
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Online kurz začínáme v Excelu

5 týdenní online kurz pro začátečníky v Excelu. Pro vstup do kurzu nepotřebujete žádné vstupní znalosti, budu vše vysvětlovat úplně od začátku, srozumitelně, prakticky a hravou formou. V kurzu najdete VÍCE JAK 7 HODINY VIDEONÁVODŮ, VÍCE JAK 100 PRAKTICKÝCH CVIČENÍ, 24 LEKCÍ A MINITESTŮ, BONUSOVOU LEKCI kontingenčních tabulek a 4 HRY PROVĚŘUJÍCÍCH VAŠE ZNALOSTI. Konkrétně se budeme věnovat těmto tématům: Formátování Funkce (těm věnujeme celé 2 týdny a naučíte se jich 70) Práce s daty Základní typy grafů Úvod do kontingenčních tabulek
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Online kurz Expertem v Excelu

5 týdenní online kurz pro mírně pokročilé v Excelu. V kurzu najdete VÍCE JAK 7,5 HODINY VIDEONÁVODŮ, VÍCE JAK 100 PRAKTICKÝCH CVIČENÍ, 26 LEKCÍ A MINITESTŮ, 2 BONUSOVÉ LEKCE a 5 HER PROVĚŘUJÍCÍCH VAŠE ZNALOSTI. Konkrétně se budeme věnovat těmto tématům: Pokročilé formátování Pokročilé funkce Nástroje na efektivní práci s daty Pokročilé a dynamické grafy Kontingenční tabulky Úvod do maker
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Školení a konzultace

Kromě ebooků nabízím i individuální a skupinová školení, konzultace a tvorbu reportů. Přizpůsobím tempo výuky vašim vstupním znalostem a společně se dle vašich potřeb domluvíme na vhodné frekvenci a intenzitě školení. K tomu vám připravím a poskytnu praktické příklady k procvičení a podpůrné teoretické materiály.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Plážová přípravka mi skutečně pomohla vybrat mé téma, a to musím říct, že jsem byla poměrně skeptická a nastupovala do kurzu s tím, že fakt vůbec nevím :). Tento krok mě tedy utvrdil v tom, že jdu správným směrem a Stáňa je tou pravou průvodkyní. V Plážové základce jsem v úvodu ocenila, že téma mám jasné a krůček po krůčku po večerech plnila všechny zadané úkoly. Byla to náročná, ale skvělá jízda a opět se mi potvrdilo, že sama bych to za tak krátkou dobu nikdy nezvládla! Velmi jsem se za pár měsíců posunula jak já osobně, tak můj projekt a moc za to celé plážové podpoře děkuji! Plažová vysoká mi pak pomohla v rozjezdu online kurzů, ke kterým jsem od začátku směřovala a patří k mým TOP produktům.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže