header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Etologie řízení Martina Dobešová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Podnikání
Absolvované kurzy
Do našeho prozaického světa vnáším kouzlo pohádek a příměrů a s nimi pochopení a rozuzlení, co s tím a kudy dál. Pomáhám najít cestu, projít přes ty třetí pohádkové pěšinky. Při koučinku úspěšně používám příměry a paralely, které pomáhají nahlédnout situaci a najít řešení, vystoupit z bludného kruhu a skutečně dojít do cíle, který jste si vysnili. Ne nadarmo mi přezdívají Kouzelnice. S každou konzultací se blížíte k cíli a navíc se umíte sami podpořit. Čerpám z patnácti let zkušeností s vrcholovým řízením podniků a pět let online projektů. Jsem certifikovaný kouč od Mezinárodní asociace koučů. Mé koučovací paralely najdete na etologierizeni.cz a ilustrované sebepoznávací pohádky na zlatepohadky.cz
Sebepoznání Na vlastní kůži

Na vlastní kůži

Změňte svou situaci k lepšímu, stačí jen nahlédnout a posunout své limity... Klíčem je zjistit, co jste se to v životě naučili Na vlastní kůži a teď vám to brání jít dál. Zkrátka máte to zadřené pod kůží. Jak na to napoví návodný e-book pro sebeřízení Na vlastní kůži.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Pohádka Počítání oveček

Počítání oveček – devět vět ke spánku

Jak nalézt klid v jakékoli těžší situaci, nejen při uspávání dětí. Koučovací osvědčené tipy pro dospělákyy, tři verze pohádky pro děti, audio- a video- pohádka.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Hravé bilancování Napiš si to

Napiš si to – hravé bilancování

Jak konečně uzavřít svou životní kapitolu a pohnout se dál? Co kdyby vám k tomu stačilo jen pár minut, tužka a bílý papír? Zkuste jednoduchou techniku pro osobní bilancování s trefným názvem Napiš si to.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Jak na kreslení

Jak na kreslení

Možná vás kdysi kdosi odradil od kreslení. Viděl to svýma očima a váš výtvor neocenil. A vy jste to vzali obecně za „pravdu“. Ale není nad to vytvořit si svůj vlastní svět na papíře. V kreslení je svoboda a váš osobitý punc. Hravě vás tím provede Hravé dozvídání – Jak na kreslení.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Vymaluj si myšlenky

Vymaluj si myšlenky

10 jedinečných koučovacích tipů, 22 krásných vymalovánek a 10 osobních příběhů pro nadhled, klid a radost v každé situaci. Krásný e-book připravily výtvarnice Jana Šulová (radostobrazku.webnode.cz) a koučka Martina Dobešová.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Jak účinně vést sebe a druhé

Online či osobní konzultace

Jako mentor a kouč mám tah na branku a výdrž. Moji klienti u mne oceňují napojení, vlídnost a lehkost, díky které zdolávají zdánlivě nepřekonatelné překážky. Skutečně se posouvají a mnohdy dojdou dál, než vůbec doufali. Mentoring či koučink nabízím za cenu individuálně dohodnutou, tedy neřídím se ceníkem na své stránce. Cena je většinou za balíček konzultací plus jedné zdarma. Nejvíce se klienti těší na mé obrázky, které vznikají přímo při koučinku a zobrazují klientovo téma. I to pomáhá vidět a dojít dál.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Kurz Podnikání z pláže mi přinesl orientaci v online podnikání, strategii, nástrojích, zaměření, a to velmi jasnou a srozumitelnou formou. Přístup Stáni Stiborové a Jirky Stibora je navíc velmi motivující, vybízí k tomu jít dál, zkusit to i ono, nevzdat se. Podnikání spojují s osobním přínosem pro druhé, což přináší důležitý nadhled i náboj. Bonusem navíc je přátelská skupina lidí, kteří se učí doslova za pochodu a umí jeden druhého podpořit, a tím se dozvíte a dokážete víc. Děkuji!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže