header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Esence zvířete Tereza Modrá

Profilový obrázek
Kategorie: Zdraví a krása, Zvířata
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2023
Jsem veterinářka a výzkumnice s celostním přístupem. Neléčím, ale podporuji v sebeléčbě především prostřednictvím bylin, esenciálních olejů a energie. Zdraví člověka, zvířete a jejich prostředí vnímám jako propojený systém a podle toho se také snažím pracovat.

Bylinkový pes a kočka kořenářka

Jak nabízet byliny psům a kočkám a podpořit tak jejich zdraví přirozenou cestou. Seznámíte se s metodou aplikované zoofarmakognosie, která respektuje názor zvířete a odpovědnost za jeho vlastní zdraví.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Esenciální oleje pro psy

E-book Vás provede základy použití esenciálních olejů a dalších extraktů v péči o psí zdraví. Dozvíte se, jak uplatinit princip zoofarmakognosie, tedy nachat výběr látky, dávky i způsobu podání na pejskovi.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Díky PZP jsem se odhodlala vystoupit z komfortní zóny a ukázat se na sítích. Kurz mi obrovsky pomohl po technické i osobní stránce. Opravdu smysluplná investice (nejen finanční :))! I s dvěma malými dětmi a zanedbatelným množstvím času jsem celkem zvládla držet tempo kurzu, v což jsem na začátku ani nedoufala. Můj život je hned zábavnější a bohatší.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže