header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Epigenetická fytoterapie Zdena Plavcová

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jmenuji se Zdena a věnuji se poradenství v oblasti epigenetické fytoterapie a vhodnosti potravin pro každého z nás. Dnes jsem plná energie, elánu a nadšení. Moje tělo je zdravé a krásné a já se v něm cítím skvěle. Vím přesně, jak se o něj postarat a co mu dopřát, aby fungovalo tak, jak má. Své zdraví mám plně ve svých rukách, bez léků, bez vedlejších účinků a bez zbytečně vyhozených peněz. Žiji s vědomím, že i když jakkoliv, a třeba i těžce, onemocním, tak se to dá vrátit zpět a já vím, jak na to. A ukážu to i vám. Ke své práci používám bylinky a přírodní extrakty. Jsem také autorkou několika e-booků na téma zdraví a zdravého vaření, především pak Kuchařky bez cukru, lepku a laktózy.

9 tipů, jak si udržet či navrátit své zdraví aneb epigenetika v praxi

E-book, který vám ukáže, jak vzít zdraví do vlastních rukou a udržet se tak fit až do vysokého věku.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Vánoční cukroví bez cukru, bez lepku a bez laktózy

Vánoce jsou pro mnohé z nás tou nejkritičtější částí roku, co se týká zdravého stravování, proto jsem se rozhodla vám s tím trochu pomoci a nabízím vám 9 zdravých receptů na vánoční cukroví, které si zcela jistě oblíbíte.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Kuchařka bez cukru, bez lepku, bez laktózy

Inspirace ke zdravému vaření pro celou rodinu z běžně dostupných surovin v podobě 75 snadných receptů bez cukru, bez lepku a bez laktózy, přehledně rozdělených v šesti kategoriích – snídaně, polévky, hlavní chody, přílohy, saláty a dezerty. Každý recept obsahuje fotku, srozumitelný popis přípravy a většina receptů i užitečné tipy. Zdravé vaření nebylo nikdy jednodušší.
Typ produktu: kniha
Zobrazit produkt

Konzultace – diagnostika zdravotního stavu a testování vhodnosti potravin

Diagnostika zdravotního stavu Určím, kde v těle máte nerovnováhu, která vám může způsobovat různá onemocnění, najdu její příčinu a následně doporučím byliny a přírodní extrakty na míru. Poradím vám také, jakým potravinám se vyvarovat a jaké naopak zařadit. Protože během konzultace budu říkat spoustu informací, které by vám neměly uniknout, zašlu vám následně z celé konzultace zápis. Testování vhodnosti potravin Zjistím, které potraviny jsou vhodné právě pro vás bez ohledu na obecná doporučení výživových směrů. Každý jsme jedinečný a každému z nás vyhovují jiné potraviny. Z konzultace budete odcházet s dlouhým seznamem potravin a vy tak budete přesně vědět, co jíst, aby se vaše tělo cítilo dobře a bylo zdravé. Během svých konzultací vám také mohu zjistit, jaké máte potravinové intolerance, popřípadě jaké minerály a vitamíny vám v těle chybí. Pokud však pro sebe chcete udělat maximum a podívat se na své zdraví opravdu celostně, budu se vám v rámci VIP celostní péče intenzivně věnovat půl roku.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Jak správně jíst

Ve spolupráci s Gabčou Hebkou vám přinášíme velmi praktický online kurz, kde najdete motivaci začít jíst tak, jak je to nejlepší právě pro vás a ne dle obecných návodů různých výživových směrů. Poradíme, jak postupovat v případě trávicích obtíží, kde zdravé suroviny nakupovat, jak z nich uvařit a nestrávit celý den v kuchyni, a to i s dětmi. Dále se podíváme i na to, co pít, jak být v pohodě, a přidáme i pár osvědčených tipů.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Individuální kurzy vaření

Chcete se vydat na cestu zdravého vaření, ale vůbec nevíte, jak na to? Jaké suroviny nakoupit, co s čím nakombinovat, aby to chutnalo dobře a nezabralo vám to celý den? Bojíte se zkoušet nové věci a vaše recepty už vám nestačí? Nevadí, pomohu vám a sestavím kurz přímo na míru na základě vzájemné dohody. Vše pak společně vyzkoušíme přímo u vás v kuchyni.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Kurz testování virgulí

Zajímá vás, k čemu všemu je možné virguli využít? Jak poznat, že vám ukazuje kladnou, či zápornou odpověď? A jak je vlastně možné, že to celé funguje? V kurzu vás naučím, jak s virgulí pracovat a také jak se vyvarovat nejčastějším chybám při práci s ní. Celý kurz je veden velmi prakticky tak, abyste po jeho ukončení dokázali virguli ihned používat.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Zavařujeme bez cukru, bez lepku, bez laktózy

E-book, ve kterém najdete recepty na kompoty, marmelády a zavařenou zeleninu všeho druhu. Takže pokud je milujete a zároveň vám záleží na vašem zdraví, zkuste zavařovat jinak, zdravěji.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Díky kurzům od Stáni a Jirky dostalo mé poslání konečně tvar. S jejich pomocí jsem si vlastními silami vytvořila svůj web (i přes to, že nejsem vůbec technický typ). Všechny návody od nich jsou totiž naprosto srozumitelné. Také jsem napsala své první e-booky a nastavila celý automatický proces. Velkou přidanou hodnotou pro mě byla také plážová FB skupina, kde jsem poznala spoustu skvělých a podporujících lidí. Děkuji za to!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže