header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

EnglishLand Karina Černá

Profilový obrázek
Kategorie: Profesní dovednosti, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Jsem lektorka angličtiny pro děti a učitelka předškolních dětí. Vedu lekce hravě a tvořivě a naučím to i vás. Naleznete u mne hry a činnosti, díky kterým budete u dětí aktivně rozvíjet mluvení a poslech. Na mých stránkách objevíte také tipy, které vám pomohou zvládat dětský kolektiv pomocí her a zábavných činností.

5 super triků, jak motivovat děti na angličtinu

Kromě pěti úžasných triků, jak motivovat děti na lekci angličtiny se v eBooku dozvíte, jak děti na lekci zaujmout, jak je motivovat k mluvení, jak jim hravě osvojovat slovní zásobu a také, jak zvládat dětskou skupinu pomocí her místo okřikování.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Scavenger in the Zoo - Bojovka v angličtině

V tomto eBooku získáte materiály na vytištění a detailní návod, jak sestavit anglickou bojovku. Bojovka je vhodná do lesa či na zahradu. Děti půjdou společně s lektorem/ rodičem po předem vyznačené trase, kde budou plnit úkoly. Hra je určená pro děti začátečníky či mírně pokročilé.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jak učit děti angličtinu bez učebnic

Díky eBooku získáte informace, jak učit děti angličtinu hravou formou. V eBooku naleznete písničky a říkačky s videonávody a mnoho dalšího. Součástí eBooku je také bonus s dalšími materiály.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz byl naprostá pecka. Našlapaný informacemi, díky kterým jsem si vybudovala web, sociální sítě a několik produktů. Dále ve mně probudil obrovskou kreativní vlnu, na které si teď jedu a díky které se mi podařilo propojit to co miluji, tedy vzdělávání dětí, angličtinu a tvoření. Jsem moc vděčná, že jsem kurz mohla absolvovat. Byla to fuška, ale díky skvělým videonávodům a jemnému vedení Stáni jsem vše zvládla.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže