header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

English Stories Ivana Běhounková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jsem průvodkyně světem angličtiny a autorka projektu English Stories. Angličtinu odjakživa miluju a chtěla bych, abyste se do ní zamilovali taky. Jsem ale i expert na samomluvu. Neskutečně jsem se totiž styděla, a tak jsem se roky s nikým neodvážila mluvit anglicky. Celou tu dobu jsem si ale mluvila sama pro sebe. Mluvila jsem si tak dlouho, až jsem se promluvila k lektorování. Jasně, že jsem se tam nedostala jen díky samomluvě, ale v mých pokrocích byla klíčová. Díky English Stories učím ženy využít znalosti, které už mají, aby dokázaly mluvit i s málem a zapomněly na strach nebo na přesvědčení, že to nejde. Ukazuju jim cestu k jejich vlastní angličtině. Takové, kterou se jim bude dobře mluvit a budou se v ní cítit jako doma.

3 tipy jak udělat z angličtiny svůj jazyk

Jestli máte pocit, že angličtina, která vám zní v hlavě, je asi o tisíc procent lepší než ta, kterou ze sebe vysoukáte, vyzkoušejte 3 tipy z eBooku. Jsou to 3 jednoduché kroky, které vám pomůžou dostat vaši ANGLIČTINU na jinou úroveň BEZ BIFLOVÁNÍ dlouhých seznamů slovíček nebo složité gramatiky.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Desatero English Speaker's MANIFESTO

Myslíte, že vlastně nemůžete mluvit anglicky, když vaše angličtina není perfektní? NENÍ TO PRAVDA. MŮŽETE! Přečtěte si desatero English Speaker's M­ A N I F E S T O a přepište svoje zastaralé a nefunkční představy, které o angličtině máte. Nahraďte je novými, které vám budou oporou na vaší cestě k vlastní angličtině, se kterou se vám bude dobře mluvit.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Konverzační kartičky TALK TO ME

S kartičkami můžete mluvit každý den anglicky, aniž byste museli řešit o čem, s kým nebo kdy. O témata se postarají kartičky, parťáka najdete sami v sobě a mluvit můžete třeba při čištění zubů nebo ve frontě v obchodě. I po letech, kdy jste na angličtinu ani nesáhli, se k samomluvě můžete vrátit a bude to fungovat. Okamžitě. Ze začátku možná ztěžka, ale čím víc budete mluvit, tím víc se budete zlepšovat. V balíčku najdete: 90 kartiček s otázkami / konverzačními tématy 3 barevné varianty 10 tipů jak z kartiček vytěžit maximum v PDF hned ve vaší mailové schránce P. S.: Nebojte se vytáhnout kartičky i jako společenskou hru. Fungují nejen pro jednotlivce, ale i pro dvojice, rodiny nebo větší skupiny.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Business Café Lounge

🇺🇸 & 💰 Chcete se zlepšit v angličtině a zároveň se posunout v podnikání? ✨ Zvu vás do Business Café Lounge - konverzačního kurzu pro podnikatelky: ✨ 3 - 4 studentky ✨ 1 x týdně 90 minut ✨ 8 týdnů ✨ Budeme probírat všechno kolem našeho podnikání - od byznysových témat, po ty seberozvojové. Díky angličtině, kde často musíme zjedodušovat, se na svoje podnikání podíváme z jiného úhlu a tím si přitáhneme nové vhledy a nápady. ✨ Jako bonus vás moje energie opečuje tak, že vás ani nenapadne mít strach z mluvení anglicky a uvěříte tomu, že všechno je možné - jak v angličtině, tak v podnikání.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Online Café Lounge – anglická konverzace online

Co kdybyste se na chvíli odpojili od každodenního shonu a se sluchátky na uších se ponořili do jiného světa, kde běžné starosti neexistují a kde se soustředíte jen na to, co chcete a co vám dělá radost?  Zní vám to jako pohádka? Ale může to být realita. I takhle totiž moji studenti popisují svoje pocity z lekcí anglické konverzace.  Ani si nevzpomenete, že by se vám mohl svírat žaludek nebo že by vás mohl polévat studený pot. Popovídáme si v klidu, jako když jste s kamarádkou na kafi. Ale budete mě mít po ruce pro případ, že nebudete umět vyjádřit to, co potřebujete.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Feedback – zpětná vazba na vaši samomluvu v angličtině

>>> Chcete vědět, jak si vedete, když mluvíte anglicky? >>> Objevili jste nové fráze a nejste si jisti, jak je používat? >>> Chcete se zbavit chyb, které děláte často? >>> Chcete vychytat drobnosti, které vám podráží nohy? >>> Nebo chcete přesně vědět, co používáte správně? Pošlete mi až 10 minut audiozáznamu vaší samomluvy a já vám dám tipy, co můžete zlepšit. Taky vypíchnu to, co se vám povedlo, abyste věděli, na čem můžete stavět. Z nahrávky vybírám to podstatné a nehodnotím každou chybičku. Feedback v bodech s krátkým komentářem dostanete písemně do 3 pracovních dnů.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Wellness pro vaši angličtinu

Po dobu 3 měsíců budete mluvit každý den anglicky. Nemusíte na to ani myslet, protože každý den dostanete připomínku e-mailem. Nemusíte ani hledat parťáka, protože budete mluvit sami se sebou. A o konverzační témata se postarám já, respektive konverzační kartičky TALK TO ME. Každý týden se spolu uvidíme online buď na virtuálním kafi, kde si v klidu a bez stresu popovídáme anglicky, nebo na konzultaci, kde si posvítíme na to, co vám brání cítit se v angličtině jako doma. Vyladíme vaše vnitřní nastavení tak, abyste i po skončení balíčku mohli plynule pokračovat sami. Po dobu čerpání balíčku ode mne navíc každý týden dostanete zpětnou vazbu na audionahrávku vaší samomluvy, abyste věděli, co funguje a co je potřeba doladit.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Díky kurzům Podnikání z pláže jsem se do podnikání vrhla po hlavě a můj svět se ze dne na den otočil vzhůru nohama. Za to Stáni a Jirkovi moc děkuju. Svůj život rozhodně dělím na před PzP a po něm. Naučila jsem se tolik nových věcí, nejen o podnikání, ale hlavně o sobě. Je to jízda a pořád mě to baví. Úplně top jsou propracované návody na technikálie. Já jsem sice celkem technický typ, ale i tak mi tyhle videonávody krok za krokem ušetřily ohromnou spoustu času a nervů. Všechno je navíc v členské sekci přehledně uložené, takže se k návodům můžu kdykoli vrátit. Co ještě určitě stojí za zmínku, je komunita, která kolem kurzů vzniká. Ve facebookové skupině je neskutečná energie, spousta podpory, žádné hejty a člověk si tam kdykoli může dojít pro radu nebo povzbuzení.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže