header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Energie na dlani Nikola Hloušková

Profilový obrázek
Kategorie: Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Jsem tvůrkyní projektů Energie na dlani a Jít zelenou cestou. Jsem součástí výzkumného týmu v oblasti energetické soběstačnosti, úspor energií a obnovitelných zdrojů energie. Předávám lidem zkušenosti, tipy a inspirace ať už z oblasti malých domácností nebo velkých průmyslových objektů.

Jak se vyznat v účtech za elektřinu

Je pro Vás vyúčtování energií v rámci podniku nebo domácnosti velkou neznámou? Víte jaký máte tarif a kolik platíte za jistič? Mrkněte do našeho průvodce co jednotlivé položky ve vyúčtování znamenají...
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Tepelná čerpadla

V našem semináři věnovaném problematice tepelných čerpadel najdete odpovědi na tyto otázky: - Na co si dát pozor při výběru tepelného čerpadla? - Jaká je garance, životnost a záruka u tepelných čerpadel? - Kdy se vyplatí pořízení akumulační nádrže? - Jaké jsou možnosti instalace a připojení tepelných čerpadel? - Jak se vypořádat s administrativou? - Je možné připojit tepelné čerpadlo do soustavy s kotlem na tuhá paliva nebo s krbovou vložkou? To vše a mnohé další si společně vysvětlíme, ať už jste malá domácnost nebo velký podnik. Srozumitelně a krok za krokem.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Plážová základka mi pomohla udělat krok dopředu, kdy jsem mohla realizovat své vize a nápady a díky kurzu jsem se dokázala poprat se všemi technickými záludnostmi. Díky uzavřené skupině, jsem měla možnost získat zpětnou vazbu a informace o tom co se povedlo nebo naopak co je potřeba ještě vyladit. Díky moc za zkušenost a motivaci, kterou mi plážová základka a hlavně Stáňa přinesla.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže