header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Energie, intuice a motivace ve sportu Barbara Večeřová

Profilový obrázek
Kategorie: Fitness a sport, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jsem sportovní šamanka. Pomáhám sportovkyním dostat se na vrchol svojí hry. Zevnitř. Motivuju sportovkyně, aby myslely ve velkém, mířily vysoko a šly si za svými sny, po svojí vlastní cestě. Pracuji s těmi, kterým nestačí jen branky, body a vteřiny a chtějí jít hlouběji. Nakopávám! Základem je tvůj mindset, vnitřní oheň. Energie, intuice a vůle jít do sebe. Naučím tě vytvořit si svůj osobní motivační toolkit a trénovat, přemýšlet a cítít se jako tvé budoucí já - sportovkyně, kterou se chceš stát. Pro fotbalistky mám navíc sesterský projekt Fotbalistka s inspirací, motivací i motivačními fyzickými produkty. Už žádná horská dráha pro tvoje sebevědomí. Poletíš nahoru jako raketa!
freebie-opornik

Oporník pro rodiče sportovců

Rodiče jsou obrovsky důležitou součástí sportovcova života. Pokud má být správně naladěný a růst, potřebuje tu pravou oporu. Buďte skálou, o kterou se může opřít.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
barbara-vecerova-black

Balíček 6 koučinkových sessions

5 X sportovkyně Nakopávám, držím energii vysoko, podporuju! Svoje klientky vedu k tomu, aby v sobě viděli to nejlepší a mířili vysoko. Konzultace probíhají online přes Messenger nebo Zoom. + 1 X rodič + AKUTNÍ PODPORA Přes Messenger po dobu spolupráce, kdykoli je potřeba (1 zpráva / den). Sportovkyně jde velmi rychle nahoru sportovně i lidsky. Rostou nejen její výkony, ale i nadšení! Proto je potřeba i spolupráce s tebou, abychom se všichni sladili.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Kurz mě přivedl do světa online podnikání. Díky němu jsem se pustila na vlastní cestu, otevřel se mi svět online businessu a možnost seberealizace. Začal mi měnit a velmi posouvat můj finanční mindset (souběžně se svatební cestou na Maledivy, kterou jsme měli v době zahájení kurzu, jak symbolické :)). Umožnil mi osahat si a zažít na vlastní kůži, co v rámci svého podnikání dělat chci, a co budu delegovat, protože v přístupu udělej si všechno sama není moje síla a lehkost. Velmi oceňuji postup krok po kroku, který mi na začátku velmi pomohl. Ráda se k lekcím i po několika letech stále vracím. Skvělé jsou aktualizace, které Stáňa s Jirkou neustále přidávají, a novinky, o které kurz neustále rozšiřují. Byl mou vstupní branou do světa, odkud už není cesta zpět. Urazila jsem obrovský kus cesty. Děkuji. :)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže