header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Eliška, co ráda chodí Eliška Kopicová | TOP5 Plážová výzva 2023 🏆

Profilový obrázek
Kategorie: Cestování, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2023
Jsem maminkou dvou malých holčiček a ráda chodím. A nejen chodím, ale taky běhám, bruslím, jezdím na kole, tančím v kuchyni, zahradničím, šlapu po horách a cestuju. O tom všem s velkou vášní píšu a vyprávím, a tím inspiruju ostatní, že s dětmi život nekončí, jen se báječně proměňuje. S dcerkami jsme společně přešly Česko napříč a víc než 500 km dlouhou pěší pouť jsme si zopakovaly dobytím Baltského moře. Jedna máma, jeden kočárek, dvě děti a velká touha jít 💛 O našich cestách píšu knihy a vypravím kudy chodím. On-line i naživo.

Máma, co ráda jezdí vlakem

Se svými dvěma dcerkami jsem vlakem najezdila už tisíce kilometrů a vždy to bylo velké dobrodružství. Pro ně i pro mě. Báječné chvíle, které jsme si společně užily. Chcete také? V e-booku se s vámi podělím o 13 tipů, jak se na cestu připravit, co si vzít s sebou a jak pořešit různé zapeklité situace, které vás mohou během jízdy potkat.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Máma, co ráda chodí

Jedna máma, jeden batůžek, kočárek s dvěma malinkými dcerkami, více než 500 našlapaných kilometrů a jeden velký splněný sen. S desetiměsíční a tříletou dcerou jsem za tři týdny přešla Česko napříč. Proč? Jaké to bylo? Co nás cestou potkalo? Jak se chodí s dětmi 25 km denně. A mají z toho ty děti něco? O tom všem vypravím ve svém cestovním deníku 💛
Typ produktu: kniha
Zobrazit produkt

S dětmi život nekončí

Když jsem v roce 2019 čekala své první miminko, nevěděla jsem o mateřství nic. Přede mnou se rýsovalo jedno velké neznámo. Neměla jsem kolem sebe nikoho s malými dětmi a v širokém okolí jsem neznala nikoho, kdo by s dětmi žil tak, jak bych si představovala. Naplno, radostně, aktivně. A z tohoto okolí jsem slyšela jen: „Počkej, s dětmi už nebudeš moci takhle výletovat.“ „Děti potřebují hrozně moc věcí, to už budeš muset všude jen autem.“ „Tohle se s dětmi nedělá“. Přišlo mi to jako nesmysl. Snažila jsem se oponovat, ale blahosklonné úsměvy naznačující „Však uvidíš“ mě usazovaly zpátky na zem. Odmítla jsem sedět zoufalá doma, chtěla jsem ven, chtěla jsem na vzduch, chtěla jsem do hor, chtěla jsem žít. Navzdory tomu, že mám malinké děti a právě proto, že mám malinké děti. Zažehla jsem v sobě touhu ukázat jim svět v celé své kráse. Ukázat jim, jak báječně umí slunce svítit, jak voní tráva, jak chutná vlastní vypěstované rajče, jak vypadá svět z vrcholků hor. Ukázat jim, jak barevný, šťavnatý a chutný může život být. A tímhle procesem, od zoufalé a nic netušící holky s miminkem v náručí po sebevědomou a spokojenou mámu dvou dětí, vás provedu ve svém e-booku S dětmi život nekončí – jak si z mateřské udělat opravdovou dovolenou.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Před vstupem do kurzu Podnikání z pláže jsem měla vydanou knížku, ale neměla jsem představu, jak ji prodávat. Během kurzu jsem si vytvořila svůj vysněný web, rozjela jsem své sociální sítě na plno a podnikatelské nápady ze mě začaly přímo tryskat. A já mám díky kurzu v rukou nástroje na jejich uskutečnění 💛
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže