header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Dvě duše na jógamatce Veronika Johánková

Profilový obrázek
Kategorie: Fitness a sport, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jsem snílek, lektorka a hlavně máma dvou malých chlapíčků. Prostřednictvím těhotenské jógy a poporodní jógy ladím harmonii dvou duší na jógamatce a dodávám ženám jistotu po tělesné i duševní stránce. Provádím je na devítiměsíční cestě plné dobrodružství a sebepoznání, sdílím všechny radosti i starosti a krůček za krůčkem bourám strachy a předsudky. Setkávám se s nimi a jejich miminky také po porodu, kdy se pomalu navracíme s respektem a jemností zpět ke svému tělu.  Jsem autorkou on-line kurzu těhotenské jógy DVĚ DUŠE NA JÓGAMATCE, který zahrnuje systematický a zároveň intuitivní přístup ke cvičení a práci s myslí. Hlouběji jsem šla v těhotenském dýchánku INTUITIVNÍ POROD, který se soustředí na přípravu na porod díky józe, porodního tance a mindfulness. Navazuji pak 21denním programem JÓGA V DENNÍM ŽIVOTĚ MÁMY, kde pečuji o čerstvou maminku zdravě vedeným pohybem, jógou, relaxací a mindfulness. Vedu lekce těhotenské jógy Vnímej své těhotenství a poporodního cvičení Vnímej své tělo po porodu s dětmi ve studiu Vnímej své tělo tak, abych dodala ženám důvěru v sebe sama a naučila je vnímat své tělo a reagovat na něj. Jsem vděčná, že mohu být součástí procesu zjemnění, zpomalení a přerodu ženy v mámu.

LEHKOST PO TĚLE I NA DUŠI ANEB DRŽENÍ TĚLA A DECH V TĚHOTENSTVÍ

OBJEVTE KOUZLO DECHU, KTERÝ JE ALFOU A OMEGOU VĚDOMÉ, LÁSKYPLNÉ A SNADNĚJŠÍ CESTĚ K PORODU, A NASTAVTE SVÉ TĚLO TAK, ABY VÁS NEBOLELO. Těhotné ženy se správným DRŽENÍM TĚLA dokážou daleko lépe využívat svůj DECH. PŘEJETE SI: – Naučit se dechové techniky, které vás provedou uvolněným těhotenstvím a přivedou k miminku? – Ulevit přetíženým partiím a posílit oslabená místa? – Nastavit své tělo tak, aby vás nebolelo, a zároveň pracovat s emocemi díky hlubokému dýchání? – Ladit se s miminkem, zharmonizovat tělesnou i duševní schránku a zbavit se strachu z porodu? – Zmírnit bolestivé kontrakce? – Uvolnit se a dojít k miminku přirozenou cestou?
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

MUZIKOTERAPIE V TĚHOTENSTVÍ

Hudba jako přirozený oxytocin? Dokáže vás hudba rozesmát, nahecovat nebo ukonejšit?  Vyvolává ve vás hudba radost a spontaneitu? Vše zmíněné je v TĚHOTENSTVÍ a hlavně u PORODU tak potřebné. KAŽDÝ MĚSÍC HUDEBNÍ PLAYLIST NA NOVÉ TÉMA.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

RELAXACE ZVNITŘNĚNÍ

Možná cítíte strach z neznáma, z toho, jak zvládnete těhotenství, porod a jaké bude mateřství. Vše je normální, vše má svůj vývoj, důvěřujte procesu a svému vnitřnímu pocitu. Relaxace postupně uvolňuje celé tělo pomocí malého světýlka, které se nakonec zhmotní do ochranného obalu. Přeji Vám, abyste díky relaxaci nalezly klid a cestu k sobě a miminku.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

Dvě duše na jógamatce

Těhotenský online kurz DVĚ DUŠE NA JÓGAMATCE vám posvítí na cestu ke snazšímu porodu, opečuje vás komplexně a navede k vnímání svého těla i miminka. Zahrnuje SYSTEMATICKÝ a zároveň INTUITIVNÍ přístup ke cvičení a práci s myslí, který je dostupný těhotným ženám ve VŠECH FÁZÍCH těhotenství. Soustředí se na: ✨zdravý i intuitivní POHYB, ✨vnímavý DECH, ✨uvolnění díky RELAXACÍM, AFIRMACÍM a MUZIKOTERAPII, ✨sdílení svých OTÁZEK, STRACHŮ i RADOSTÍ, ✨bytí v komunitě stejně smýšlejících žen.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Intuitivní porod

Online těhotenský dýchánek zaměřený na hlubší péči v těhotenství a přípravu na porodu prostřednictvím jógy, porodního tance a mindfulness. Zaměřuje se na: – puštění strachů a umění uvolnění u porodu, – polohy, díky kterým půjde miminko na svět snáz, – práce s myslí, aby se ženy mohly stát tvůrkyněmi svého porodního příběhu.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

JÓGA V DENNÍM ŽIVOTĚ MÁMY

21denní startovací program pro unavené mámy.  Program se zaměřuje na správnou aktivaci svalů po porodu (FYZIO) a pohladí jógovými ásanami (FLOW) doplněné špetkou MINDFULNESS. – Užijete si uvolňující jógové sestavy. – Zapojíte funkční pohyb. – Nastavíte správné pohybové stereotypy. – Naučíte se dechové cvičení a techniky, díky kterým zvládnete MATEŘSTVÍ S VĚTŠÍ LEHKOSTÍ.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Laskavé těhotenství

Záměrem balíčku je být k sobě laskavá, být sama sebou, s miminkem, bez úsilí... Balíček je zaměřený na: – naladění na miminko, dech a přijetí svého těla se všemi změnami, – zpomalení a zjemnění, – stažení mužské energie a probuzení ženské, – uvolnění trapézů, masáž obličeje, afirmace, relaxace a hudební playlist.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Velice si cením postupného rozložení kurzů, které mi postavily krok za krokem mé podnikání od základu, bez spěchu a za doprovodu podporující komunity. I na mateřské se mohou sny měnit v realitu, a i když to chce někdy velkou disciplínu, stojí to za to. Není to hned, ale díky pečlivému a velice podrobnému postupu ve všech kurzech se dá vše hravě zvládnout. Nyní je má vášeň mým živobytím a jsem nesmírně ráda, že jsem do všeho šla a nečekala na AŽ někdy...
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže