header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Dream Moms Hana Beswald

Profilový obrázek
Kategorie: Fitness a sport, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2022
Jsem zakladatelkou Dream Moms a pomáhám všem maminkám, které se chtějí dostat zpátky do formy. A nebo ještě do lepší formy než před dětmi! Dávám všem ženám příležitost k finanční hojnosti pro spokojenější a naplněnější život. Sama jako máma moc dobře vím, jak jednoduché je na sebe v tomto období zapomínat a jak je těžké si udělat čas jen pro sebe. A ještě k tomu bez výčitek. Společně s odborníky na fitness, výživu a krásu ladíme maminky na pozitivní frekvenci a odkrýváme jim tajemství, jak si navodit skvělý pocit, nabrat energii a získat opravdovou radost ze života pro celou rodinu. Miluji dobrodružství a baví mě sdílet, jaké to je na druhé straně zeměkoule a přinášet vám reálné necenzurované příběhy z Austrálie.

3 zlaté rady, jak si odplínkovat mozek a začít cvičit

E-book, ve kterém se dozvíte, jak si ”odplínkovat“ mozek a začít cvičit 💪. Odplínkováním mám na mysli udělat si čas jen pro sebe a bez výčitek si v klidu zacvičit a nabrat tak energii, která nám občas docela schází.. Nebo ne? Takže i když už vaše děti pleny nenosí, knížka je určena i pro vás. 💖 Vím, že to není občas jednoduché, ale v tomto eBooku vám dám 3 rady, díky kterým jsem fit, v dobré náladě a plná energie.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Zpět do formy!

Společně s manželem Michalem jsme pro Vás připravili plán na to, jak získat zpět svoji postavu po těhotenství. A nebo ještě lepší! Michal se postaral o odbornou stránku této akce a sestavil šestitýdenní fitness program na základě toho, jaké pohyby mohou mámy provádět a jaké ne. Součástí je posilování hlubokého stabilizačního systému a svalů pánevního dna. Tréninku předchází jeden přípravný týden. Za Michala přítomnosti jsem pro vás natočila videa celého tréninku, podle kterých můžete jednoduše cvičit z pohodlí domova. Byl to můj první trénink po narození Williama a je to zároveň i můj nejoblíbenější trénink, který cvičím vždy po delší pauze nebo například po nemoci, abych od základů posílila každý sval v těle. Navíc jsme pro vás připravila zásadní body, které mi pomáhají získat chuť a energii do cvičení.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže