header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Doučuji češtinu a matematiku Lenka Říhová

Profilový obrázek
Kategorie: Profesní dovednosti, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2023
Jako profesionál s 20 lety pedagogických zkušeností pomáhám dětem a jejich rodičům zvládnout dva hlavní předměty, český jazyk a matematiku, na druhém stupni ZŠ. Kromě toho připravuji žáky devátých tříd na první důležitou životní zkoušku, přijímací zkoušky na střední školu; zároveň se společně snažíme o to, aby měly děti solidní základ z obou předmětů, na němž mohou později stavět. Záleží mi na tom, aby děti zvládaly učivo druhého stupně ZŠ v pohodě a bez zbytečného stresu.

Jak počítat rovnice

Videolekce s podrobným vysvětlením postupu řešení lineárních rovnic, součástí jsou rovněž rovnice se zlomkem a s neznámou ve jmenovateli. K videolekci dále patří pracovní listy, kam si můžete psát postup souběžně se sledováním videa. Materiál je určen pro žáky 8. a 9. tříd, ale mohou jej klidně využít i středoškoláci.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Jak počítat soustavy rovnic

Videolekce s podrobným vysvětlením postupu řešení soustav rovnic o dvou neznámých, součástí je rovněž soustava se zlomkem a s neznámou ve jmenovateli. K videolekci dále patří pracovní listy, kam si můžete psát postup souběžně se sledováním videa. Materiál je určen pro žáky 9. tříd, ale mohou jej klidně využít i středoškoláci.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Super test na větné členy ve 20 otázkách

Test k procvičení znalostí větné skladby, každý větný člen je v úlohách obsažen alespoň jednou. Součástí je řešení s podrobným komentářem. Test mohou využít všichni žáci od 6. třídy výše, je však určen především pro žáky 8. – 9. tříd.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Určujeme větné členy polopatě a krok za krokem

Podrobný návod s vysvětlením větné skladby pro 6. – 9. třídu ZŠ včetně cvičení a dvou bonusů.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Vysvětlení pojmů z literatury a slohu k přijímačkám na SŠ

Vysvětlení veškerých pojmů s mnoha názornými příklady pro celý 2. stupeň ZŠ a k přijímačkám na SŠ včetně bonusu.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Určujeme vedlejší věty polopatě a krok za krokem

Podrobný návod k určování vět vedlejších pro 7. – 9. třídu ZŠ včetně procvičování a záznamových archů, součástí je i rozbor složitých souvětí.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Významové poměry polopatě a krok za krokem

Podrobný návod k určování významových poměrů pro 8. – 9. třídu ZŠ včetně procvičování a záznamových archů, součástí je i rozbor složitých souvětí.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Slovní úlohy řešené rovnicí

Minisbírka 12 modelových úloh s podrobným videonávodem pro 8. a 9. třídu ZŠ, případně pro SOU.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Slovní úlohy řešené soustavou rovnic

Minisbírka 10 modelových úloh s podrobným videonávodem pro 9. třídu ZŠ, případně pro SOU.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Do PLÁŽOVÉ ZÁKLADKY jsem vstupovala s naprosto jasnou představou o tom, co od kurzu očekávám. Děti učím už opravdu dlouho, jsem zvyklá dotahovat věci do konce, v tomto tedy problém nebyl, potřebovala jsem však vědět, jak přesně dostat materiály do výuky k většímu počtu dětí a k jejich rodičům, aby mohli čerpat z mých zkušeností. Vzhledem k tomu, že má generace nevyrůstala v době internetu, informačních technologií a sociálních sítí, jsem věděla, že v tomto jsou mé největší rezervy a že se budu muset popasovat především s technickou stránkou věci. Musím se přiznat, že jsem z toho měla trošku obavy. V lednu 2023 jsme začali a já zjistila, že jsem se bála úplně zbytečně. Nikdy předtím by mě nenapadlo, že bych si mohla úplně sama postavit vlastní web, naučit se celou spoustu dalších souvisejících věcí a zprovoznit celý systém tak, aby skutečně fungoval. Stáňa nás se svým týmem provázela celým procesem krok za krokem tak, abychom všechno zvládli na jedničku, a za to jim všem patří velký dík!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže