header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Do světa s dětmi Věrka Šustáčková

Profilový obrázek
Kategorie: Cestování, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jsem vášnivá cestovatelka, lektorka angličtiny a máma dvou dětí. Miluji cestování s dětmi, bez cestovky, bez all-inclusive hotelů a bez honby za turistickými atrakcemi. Vždy jsem toužila vidět moře, ale na první cestu jsem si musela počkat až do svých 17 let, kdy se mi podařilo vyrazit s kamarádkou za vydělané peníze z brigády na autobusový zájezd do Itálie. Od té doby jsem urazila kus cesty - od dalších zájezdů přes pracovní i studijní pobyty v zahraničí, roadtripy až po několika týdenní putování a přesouvání z místa na místo. Cestování mě neskutečně naplňuje a s dětmi dostalo úplně nový rozměr. Jak jsem si dřív nemohla představit cestovat jen s nimi, teď si neumím představit cestovat bez nich. Baví mě s nimi na cestách objevovat nová místa, ochutnávat nová jídla a společně poznávat kulturu, místní lidi, přírodu nebo jen nové hřiště a donekonečna odpovídat na dotazy typu Proč má ta paní na sobě černý háv (Dubaj) nebo jak se trhají kokosy (Zanzibar). Pro děti už je cestování naprosto přirozenou částí našeho života a vždy se těší, co nového zase podnikneme. Koupali jsme se se slony v Thajsku, zažili Halloween v americkém Coloradu, prošli se po skleněném chodníku vysoko nad mořem v chorvatském pohoří Biokovo, proběhli se po olympijském stadionu v řecké Olympii a také jsme poprvé ochutnali marinované mušle na kanárském ostrově Lanzarote. Všechny cesty vždy vymýšlím a plánuju já a snažím se přesvěčit manžela, že to s dětmi opravdu zvládneme :-). Zjišťuji informace, hledám letenky, ubytování a každou cestou si plním své cestovatelské sny a posouvám hranice toho, co jsem si dřív myslela, že s dětmi nezvládnu - první dovolená delší než týden, první exotika, první let sama s dcerou do USA, sama s dětmi autem do Chorvatska atd. Překonávání strachů i řešení problémů na cestách mě vždy neskutečně povzbudí do další akce a po návratu z cest už vymýšlím další :-). Už dlouho jsem snila o tom, že si založím cestovatelský blog, kde budu psát o našich zážitcích, dávat praktické a vyzkoušené rady ohledně cestování s dětmi a inspirovat ostatní, aby začali cestovat se svými dětmi a nebáli se změnit prostředí. A zároveň si tak zachovám vzpomínku na všechny naše cesty. Trvalo mi několik let, než jsem přešla od snů k činům a založila vlastní blog. A tak můžete i vy s mou pomocí překonat strach a vyrazit do světa s dětmi. Protože mít děti není důvod s cestováním přestat, naopak, je to důvod začít.

Jak zvládnout s dětmi cestu autem i letadlem aneb Dovolená začíná už na cestě

Užijte si vaši cestu už od začátku! Dozvíte se mnoho konkrétních tipů jak na samotnou cestu autem i letadlem s miminkem, batoletem i se staršími dětmi. Získáte tipy na aktivity s dětmi do auta i letadla, dozvíte se, jak si cestu naplánovat, abyste si to vy i děti užily a ujasníte si, co vše sbalit do příručního i odbaveného zavazadla. Díky eBooku zjistíte, že cestu s dětmi může v pohodě zvládnout úplně každý :-)
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jak si zařídit cestu s dětmi bez cestovky

Naučíte se, jak vyrazit do světa s dětmi - na vlastní pěst a levněji. Zjistíte, jak a kde koupit levné letenky a jak se dá s cenou hýbat, kde si zamluvit ubytování a jak bydlet prakticky zadarmo, jak a kde si půjčit auto, na co si dát pozor, jak se zorientovat v cizí zemi nebo jak si zamluvit výlety i bez znalosti jazyka. Získáte konkrétní tipy, rady a vychytávky na cestování s dětmi od miminek až po větší děti. Navíc díky bonusům a jednotlivým screenům si svou cestu můžete krok za krokem zorganizovat prakticky ihned.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz mi přinesl především splněný sen a to vlastní cestovatelský blog. Navíc jsem dostala možnost nahlédnout do zákulisí online marketingu a především díky naprosto podrobným návodům i jistotu, že se těmi začátky nemusím prokousávat sama. Ještě před začátkem kurzu jsem nevěřila, že to opravdu můžu dotáhnout do konce (a tím pádem i na začátek podnikání), a že to zvládnu jen v rámci kurzu bez jakékoliv další pomoci zvenčí. Zvládla jsem to a navíc mám díky kurzu spoustu dalších nápadů a plánů. Díky!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže