header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Do Latinské Ameriky po vlastní ose Iva Raková

Profilový obrázek
Kategorie: Cestování, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Mou vášní je cestování po vlastní ose v Latinské Americe. Baví mě prostřednictvím mých eBooků plných praktických rad a tipů inspirovat ostatní, aby překonali svoje obavy, vydali se na svou vysněnou cestu a prožili v latinskoamerických zemích nezapomenutelné momenty. V Latinské Americe jsem strávila bezmála tři roky. Měla jsem tu možnost žít a pracovat v Ekvádoru, Kolumbii a Mexiku a k tomu procestovat Peru, Bolívii a Chile. Vyzkoušela jsem jak zájezd s cestovkou, tak cestování po vlastní ose a to druhé bych už za nic na světě nevyměnila! Splňte si svůj cestovatelský sen a vydejte se po své vlastní ose do Latinské Ameriky!

8 kroků k vaší cestě snů do Latinské Ameriky

Láká vás cesta do Latinské Ameriky, ale máte pochyby, jestli byste to sami zvládli? V mém eBooku najdete praktické tipy, jak sbalit batoh a vydat se na vaši životní cestu!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jak zrealizovat vaši cestu snů do Latinské Ameriky

Tento eBook obsahuje 5 KAPITOL doslova nabitých praktickými informacemi a radami, které jsem nasbírala během mých několikaletých cest. Získáte v něm spoustu praktických doporučení a rad, které jinde nenajdete. Vychází totiž z řady situací, které jsem během cest zažila a musela řešit. Díky těmto tipům budete moct řešit v klidu a bez stresu nejrůznější situace, které vás mohou potkat. Součástí eBooku jsou tři skvělé bonusy: 1. Tři podrobné checklisty se seznamy, co zařídit před odjezdem, co si zabalit s sebou do příručního a co do odbaveného zavazadla 2. Minikurz latinskoamerické španělštiny pro cestovatele 3. Audionahrávky kurzu natočené rodilým mluvčím z Kolumbie
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Zatím jsem absolvovala Plážovou přípravku a Plážovou základu. Oceňuju komplexnost Stániných kurzů a srozumitelné a praktické návody krok za krokem. Jsem v plážovém podnikání stále na začátku, ale nesmírně mě to baví a svůj projekt chci dál rozvíjet. Díky přípravce jsem konečně našla své téma, kterému jsem v základce dala konkrétní podobu, vytvořila si vlastní blog, facebook a instagram a napsala dva eBooky. Nyní pracuju na třetím eBooku a chci se pustit také do online kurzu. Stániny kurzy jsou inspirativní, skvěle strukturované a nabité plnohodnotnými informacemi. Moc se těším do Plážové střední!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže