header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Dny se Sárou Zdeňka Pospíšilová

Profilový obrázek
Kategorie: Rodičovství a mateřství, Umění‚ tvoření a volný čas
Absolvované kurzy
Miluju hry a naši dceru a obojí si užívám. Jsem ráda, když si mám s kým hrát. :-) Na mém e-shopu najdete didaktické hry a jiné aktivity pro děti, které jsou v elektronické verzi dostupné všem dospělým. Naše dcera Sára navštěvovala jeden rok australskou základní školu, nově ji máme doma v individuálním vzdělávání. Mým cílem je, aby ji výuka doma bavila a učila se ráda. I v tom mi moje produkty pomáhají a věřím, že pomohou i dalším.

Trochu jiné odpoledne

Tajná mise – bubáci! Všude ve tvém blízkém okolí se nachází 10 kartiček s úkoly, které vždy provází část tajné šifry. Tvým úkolem je všechny najít, spojit a rozluštit tajnou zprávu. Teprve potom můžeš najít ukryté tajemství! Zachovej se statečně a zachraň všechny hodné bubáky!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Zoubková víla

Od prvního zoubku až k Zoubkové víle. 50 stran plných tipů, nápadů a co je hlavní – materiálů připravených rovnou k tisku. :-) Najdete zde dopis Zoubkové víly, pamětní list, certifikát Zoubkové víly, karty pro provedení rituálu, pohádku, stolní hru a mnoho dalšího.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Drákulův hrad + bonus

Příběhová hra, kde ty sám rozhoduješ, kudy se vydat. Pro děti mezi 6–10 lety, které mají svůj názor a chtějí se samy rozhodovat. Pro všechny, kteří se chtějí hýbat a ne jen sedět u televize nebo počítače. Pro rodiče, kterým už děti lezou po hlavě, a tak by pro ně rádi připravili něco zábavného... Pro milovníky strašidel a bubáků všeho druhu. Jako bonus dostanete postřehovou hru „Příšerky“.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Díky kurzům Podnikání z pláže jsem se začala naplno věnovat tomu, co mě moc baví. Můžu pracovat téměř kdekoliv a kdykoliv. Nic nebrání individuálnímu vzdělávání naší dcerky a znamená to pro nás obrovskou svobodu. Můžeme jet na výlet, protože se nám zrovna chce, nebo se učit v neděli, protože nás to zrovna baví. Ta volnost je prostě úžasná!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže