header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Divoženka v kuchyni Denisa Šimlová

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa, Umění‚ tvoření a volný čas
Absolvované kurzy
Jsem královna kvašení a vášnivá sběračka jedlých darů přírody. Věřím v opravdové domácí jídlo, přírodní hojnost a malé krůčky k soběstačnosti. Odstěhovali jsme z rodné Prahy do staré roubenky, kde neustále zkoumám, co jedlého a léčivého u nás roste a jak to můžeme tradičními i moderní způsoby zpracovávat. S radostí a nadšením o tom píšu jako Divoženka v kuchyni na sociálních sítích a na www.divozenkavkuchyni.cz. Pořádám živé i on-line kurzy kvašení zeleniny, bylinek a ovoce a jedlé procházky.

Kvasicí skripta

Skripta, ve kterých najdete základy domácího kvašení zeleniny.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Online kurzy kvašení

Divoženka nabízí různé online kurzy kvašení pro začátečníky i ty pokročilejší. V kurzu "Dveře do království kvašení" probereme kvašení zeleniny a bylinek do hloubky i do šířky. V kurzu "Fermentované pozdní léto" se naučíte připravovat neodolatelné kvašení omáčky, pesta a pasty. "Letní škola slaného ovocného kvašení" vám poodkryje neuvěřitelné možnosti kvašení ovoce naslano, v čele s lokálními variacemi na olivy a umeboshi. Chcete-li se naučit připravovat to nejlepší kimči, je kurz "Kimči - zdravá závislost" pro vás tím pravým.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Živé akce: kurzy kvašení, jedlé procházky

U nás na Kokořínsku nebo v Praze pořádám různé živé akce. Můžete si rozšířit fermentační obzory na kurzech kvašení (základy kvašení, kimči, chilli/papriková omáčka, kvašení v medu apod). Kurzy "Ulov & nakvas" propojují sběr jedlých rostlin nebo ovoce s jejich okamžitým zpracováním, nejčastěji kvašení. Čekají vás třeba smrkové výhonky a borové šišky, šeříkové květy a červený rybíz.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Divoženkovské ebooky

Pokud máte rádi psanou formu, udělají vám radost sběračské a fermentační ebooky. Konkrétně jsem pro vás napsala kdoulovcový, pastový, omáčkový a medový a brzo se dopečou další.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže