header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Divoženka v kuchyni Denisa Šimlová

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa, Umění‚ tvoření a volný čas
Absolvované kurzy
Jsem vášnivá sběračka jedlých darů přírody, nadšená kuchařka a fermentační experimentátorka. Naučím vás kvasit zeleninu, ovoce a bylinky a poznávat a konzervovat jedlé rostliny a jiné dary přírody. A to všechno pak používat ve vašem vaření. Pořádám jedlé procházky a živé i on-line kurzy kvašení.

Kvasicí skripta

Skripta, ve kterých najdete základy domácího kvašení zeleniny.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Kvašení ve vaší kuchyni

Živý kurz kvašení zeleniny s ochutnávkou. Teorie a praxe kvašení zeleniny, bohatá ochutnávka a vlastnoruční příprava zeleniny na kvašení u vás doma.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Vánoční nabídky Divoženky v kuchyni

Všechny divoženkovské věci na jednom místě: - živé kurzy kvašení s ochutnávkou a vlastnoruční přípravou zeleniny, - základní on-line kurz kvašení zeleniny, bylinek a klíčků, - pokročilejší kurz fermentace zeleninových a bylinkových omáček, pesta a past, - pokročilejší on-line kurz fermentace ovoce naslano, příprava umeocta a falešných oliv, - divoženkovské konzultace: bylinky, jedlé rostliny, klíčení, kvašení všeho druhu, vaření podle sezóny, konzervace ovoce bez cukru..., - VIP nabídka „Rok s divoženkou v kuchyni“.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Zamilujte si kdoulovec, aromatický poklad plný vitamínu C

Voňavý a kyselý kdoulovcový e-book, ve kterém najdete vše o tomhle neobvyklém ovoci a jeho použití v kuchyni. 25 originálních receptů: sladkých i slaných, syrových, vařených, sušených, kvašených i macerovaných.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Dveře do království kvašení

Měsíční on-line kurz základního a mírně pokročilého kvašení zeleniny, bylinek a klíčků. Krůček po krůčku. Teorie i praxe kvašení, postupy, zkušenosti i recepty na kvašenou zeleninu a vaření s ní.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Fermentované pozdní léto: omáčky, salsy, pesta a pasty

Pokročilejší on-line kurz kvašení zeleniny a bylinek na úžasné fermentované omáčky, salsy, pesta a pasty, které vaše vaření pozvednou o úroveň výše.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže