header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Dítě jako dar Martina Jurčová

Profilový obrázek
Kategorie: Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2023
Jsem psycholožka, a hlavně máma, která si na cestě za vytouženým dítětem prošla různými překážkami. Dnes jsem máma čtyř dětí. Jsem také máma čtyř andílků, které máme v nebi a o které jsem postupně přišla spontánním potratem v průběhu 7 let. Každý nový lidský život je pro mně obrovské tajemství, dar a zázrak. A díky mojí cestě za mateřstvím cítím a věřím, že zázraky jsou skutečné. Můj projekt dítě jako dar vnímám jako mé „poslání“. Chci pomáhat ženám zažít pocit, že v tom nejsou samy. Chci jim pomoct přijmout bezdětnost, vyrovnat se s bolestnou ztrátou po spontánním potratu či se zkušeností předčasného porodu. Chci být pro ně nadějí a povzbuzením.

Terapeutické dopisy pro ženskou duši. Jak zvládnout ztrátu nenarozeného miminka

Ztráta miminka je pro ženu náročná zkušenost plná různých emocí. Prostřednictvím mého e-booku chci tyto pocity pomoct ženě pojmenovat, prožít a zpracovat je tak, aby prožívaná zkušenost byla uzdravující a posilující.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Ženy ženám. Povzbuzení pro duši ženy, která ztratila své dítě

Život někdy nejde podle našich představ a přináší s sebou mnohé těžké zkoušky. Za velmi důležitou zkušenost považuji zažít pocit, že v tom nejsme sami. Chci ženám ukázat, pomoct pochopit a zažít ten pocit, že bolestí, kterou prožívají, prošly i jiné ženy. Skrz svůj e-book chci ženy povzbudit a pomoct jim znovu prožívat radost ze života, věřit, doufat ve své sny a neztrácet naději.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz plážové základky mi pomohl zhmotnit můj životní příběh, moji zkušenost, do podoby, kterou můžu sdílet dál. Vytvořila jsem si své první webové stránky, naučila jsem se technické věci, o kterých jsem nikdy ani nesnila, a jsem za to ráda.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže