header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Dětství VENKU Eva Pospíchalová

Profilový obrázek
Kategorie: Rodičovství a mateřství, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Mým darem je tvořit silné zážitky, propojovat tak děti s přírodou i posilovat rodinné vztahy. Zajímám se o pozitivní vliv venkovního bytí. Pomůžu i vám a vašim dětem tyto výhody využít skrze zážitky, které vás vzájemně propojí a podpoří vaše zdraví - fyzické i duševní. Tvořím dětství venku především dětem svým, v rodinném prostředí a propojováním s kamarády. Zabývám se ale také učením venku, hlavně na prvním stupni ZŠ.

10 PROČ a 10 JAK motivovat děti jít ven aneb dostatkem přírody ke spokojenosti a zdraví

Přínosy pobývání venku pro naše fyzické i duševní zdraví jsou již potvrzeny mnoha výzkumy a studiemi. V dávné historii bychom našli mnoho lékařů, kteří přírodu využívali k léčení i prevenci. Příroda na nás má kladný vliv, který často můžeme pocítit okamžitě. Děti to intuitivně ví a ven je to přirozeně táhne. Stačí je v tom jenom podpořit. E-book předkládá 10 důvodů, proč být venku, a 10 tipů, jak dětem pobývání venku zpříjemnit.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Dětství VENKU

Dětství může být v našich životech zdrojem trápení, nebo radosti a síly, na které stavíme dál. A dětství VENKU může dětem poskytnout vše, co potřebují pro spokojený život – radostné vzpomínky, tělesné i duševní zdraví, pěkné vztahy s rodiči, dobré kamarády, učební lekce, které nedá žádný počítačový program ani televizní pořad. Dětství VENKU mnozí z nás měli. Dopřejme ho i našim dětem. Je pro náš život důležité. Prozkoumejme naše strachy a přesvědčení a nechme děti BÝT VENKU. Dáme jim tím víc, než si možná dnes dokážeme představit. A přitom to může být tak jednoduché. Začtěte se do e-booku, který je obsáhlým návodem k dětství VENKU vašich dětí.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz mi pomohl uskutečnit jeden můj sen - začít psát o tom, co mě baví. Předávat tak své zkušenosti dál, většímu počtu lidí, než obsáhnu osobním kontaktem. A věřím, že pomůže mnohým dětem ke šťastnému dětství venku a nám všem ke zdravější a spokojenější budoucí generaci. Kurz mi pomohl najít mé hlavní téma, Stáňa mě vyvedla z mých obav a dala mi odvahu vykročit. Vykročit ze své komfortní zóny, vykročit směrem k větší svobodě. V kurzu jsem se naučila mnoho technických záležitostí - od napsání e-booku, po tvorbu svého vlastního blogu, využívání facebookových nástrojů, zautomatizování prodeje a základy propagace. Všechno krok po kroku v úžasném obsáhlém návodu, ke kterému se můžu kdykoliv vrátit. Za kurz jsem nesmírně vděčná. Přišel v pravý okamžik. Doporučuji ho všem, kteří se chtějí vydat na cestu online podnikání. Díky Stáňo!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže