header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Děti v sejfu Kristýna Houšková

Profilový obrázek
Kategorie: Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Jsem expertka na oblast přípravy dětí na možné krizové situace v on-line světě. Mám za sebou studium na policejní akademii a téměř deset let praxe v oblasti bezpečnostního managementu, a tak pomáhám rodičům zbavit se strachu o jejich děti. Zároveň děti i dospěláky hravou formou učím, jak se mohou se strašáky v kyberprostoru vypořádat. Kyberšikana, kybergrooming, viry v počítači nebo sexting. Pojďme se společně podívat, jak se rizikům nové doby úspěšně postavit.

E-book bezpečný on-line svět

Objevte 5 jednoduchých rad, jak chránit děti v kyberprostoru a staňte se klidným rodičem on-line dítěte.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Staň se hrdinou on-line světa

Zábavná, naučná hra pro rodiče a děti o bezpečném on-line světě, ve které je bude doprovázet králík Easter. Je trochu smolař. Společně s ním procházíte 5 kol a v každém se dostane do maléru. Děti mu pomocí splněných úkolů ukáží, jak řešit trable a pohybovat se bezpečně v on-line světě. Pro rodiče, je ke hře připraven přehledný manuál k vybranému riziku, které zrovna králík Easter ve svém herním kole řeší. Dostanete vysvětlení a podrobný popis rizik z jednotlivých kol. Dále možnosti, jak s dětmi vhodně komunikovat a lépe jim příběh přiblížit – lidsky a přátelsky.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže