header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Děti budoucnosti Vendula Pecková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Jsem lektorka, mentorka a koučka, která pomáhá učitelům, ředitelům a rodičům rozvíjet u dětí ty dovednosti, které jsou pro 21. století klíčové. Pracuji s 5 klíčovými dovednostmi a naučím vás, jak konkrétně je rozvíjet. Kombinuji principy koučování s nejnovějšími studiemi o tom, jak bude svět vypadat v budoucnu a jaké dovednosti od nás vyžaduje. Dále pracuji s poznatky z psychologie, sociologie či ekonomie. Mými kurzy, minikurzy a konzultacemi prošlo už přes 700 klientů. Jsem autorkou 4 on-line kurzů, 5 minikurzů, kartiček pro děti, ve které hravou formou objevují svoje vnitřní hodnoty, desítky webinářů a dalších podpůrných materiálů, které pomáhají dospělým rozvíjet děti. Pracuji s řediteli škol, učiteli, vychovateli, rodiči a dalšími lidmi, kteří jsou v každodenním kontaktu s dětmi. Mým cílem je, aby ze současných dětí vyrostli dospělí, kteří znají sami sebe, cítí zodpovědnost za svůj život, umí kriticky myslet a poradí si s jakoukoliv změnou, kterou 21. století přinese.

10 dovedností, které se hodí dětem ve 21. století

Chtěli byste, aby vaše děti uměly být samostatné a poradily si se vším, co je v životě potká? Hledáte způsoby, jak je připravit na svět, který je jiný než ten, ve kterém jste vyrostli vy? Zjistěte, jaké dovednosti pomůžou vašim dětem v budoucnu.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Roční program: Připravte děti pro 21. století

Během 12 měsíců vás provedu tím, jak u dětí rozvíjet sebepoznání, jak jim pomoct zvládat změny a strach, jak je podporovat při spolupráci s ostatními, jak je vést k tomu, aby dokázaly vyřešit každou situaci, a jak jim pomoct kriticky myslet. Program se skládá z webinářů, minikurzů, Zoom setkání a individuálních konzultací, kde budeme probírat, jak každé téma uchopit právě s vaším dítětem. Během roku tak s dítětem prohloubíte svůj vztah, začnete mluvit o tématech, která jsou důležitá, a posílíte důvěru mezi vámi.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Najdi poklad

Sebepoznávací hra, která pomůže vašim dětem mluvit o tom, v čem jsou dobré, o čem sní nebo kým chtějí v životě být. Jde o jednoduché hledání pokladu. Dostanete mapu moře a ostrovů, kde na vás čeká 20 otázek. Každá otázka souvisí s něčím, co vám jde, co vás zajímá nebo o čem sníte. Na konci hry získáte poklad: Budete mít kompletní obrázek o tom, jaké jsou vaše schopnosti a kam vás to v životě táhne. Nejde o to, kdo vyhraje. Vyhrajte všichni. Uvidíte totiž to hezké, co v sobě máte.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Hrajte si s hodnotami

Sebepoznávací hra, díky které vaše děti poznají vlastní hodnoty. Hodnoty jsou náš nejniternější kompas, náš motor, který nám říká, co je pro nás doopravdy důležité. Když znáte vlastní hodnoty, je pro vás jednoduché rozhodovat se. Prostě se řídíte tím, na čem opravdu záleží. Jenže málokdo ví, jak je poznat. Proto jsem připravila hru, kterou zvládnout malé i velké děti.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Díky kurzu jsem začala dávat dohromady to, čemu se chci věnovat, a dostala jsem se do prostředí on-line světa. Plážová základka mi pomohla založit web, začít uvažovat o svém blogu a vytvořit si produkt zdarma. Plážová střední mi pomohla začít propagovat příspěvky přes Facebook, pořádat webináře nebo více přemýšlet nad tím, jak více pečovat o klienty. Díky plážové vysoké jsem se stala expertem na vytváření členských sekcí. Před sebou mám ještě dlouhou cestu. Ale bez Podnikání z pláže by ta cesta nikdy nezačala. :)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže