header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Design Srdcem Lucie Petřivalská

Profilový obrázek
Kategorie: Bydlení a zahrada, Umění‚ tvoření a volný čas
Absolvované kurzy
Kreslím, maluji a miluji interiérový design. Pomáhám lidem zútulnit a rozzářit jejich domovy. Už vím, že mít krásný a útulný domov nemusí znamenat, že musí být vše nově zakoupené, ale že můžu využít poklady z bazaru a dát jim druhou šanci. Už vím, že stěny nemusí být jen bílé. Už vím, kam šoupnout křeslo nebo květináč, abych o něj nezakopávala. A zároveň jsem znovu objevila svou lásku ke kreslení a malování. Ještě před pár lety jsem ale nevěděla. Stála jsem v garsonce a přemýšlela, jak tam tu postel a velkou sedačku ve tvaru „L“, konferenční stolek a spoustu dalšího dostat, aby to vypadalo hezky a zároveň to bylo praktické. Tenkrát mě vůbec nenapadlo, že bych si mohla nakreslit půdorys, šablony nábytku a posunovat nejdříve šablony po papíře než se tahat rovnou s nábytkem. Za pár let jsme se přestěhovali do domečku, a tam jsem zkoušela některé věci v praxi – například, že vybrat tmavě hnědou podlahu do naší malé koupelny nebyl úplně dobrý nápad. 😀 Nj, i to se prostě občas stává, jsou to zkušenosti. Na druhou stranu se mi daří hezky postupně sladit dům tak, aby místnosti působily sjednoceně a nebyla každá v jiném stylu. Moc ráda s tím pomůžu i vám a o své zkušenosti se podělím. 🙂

Křídové barvy a jejich využití

Stolička po babičce, skříňka s vybledlým lakem nebo třeba památeční stoleček, kterého se nechcete vzdát, ale do nového interiéru se vám nehodí? Dejte mu nový „kabátek“ a můžou věci dál sloužit x let. V e-booku se dozvíte, jak na to a jaké mám zkušenosti.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Panda

Kresba ke stažení zdarma. Můžete s ní doladit například dětský pokojíček.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Jak na proměnu vašeho domova, máme-li hluboko do kapsy

Chcete změnu, potřebujete změnu, máte chuť se do toho pustit sami? Tak s chutí do toho. Sepsala jsem vám pár rad, které by vám mohly tuto proměnu usnadnit.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Jsem absolventkou Plážové základky a byla to jedna z mých nejlepších investic do sebe a své budoucnosti. Věděla jsem x let před tím, že se chci postavit na své nohy a být soběstačná, ale neuměla jsem si poradit s technikou, mnohdy i sama se sebou a podobně... Tento kurz mě nakopnul, vzdělal v technických záležitostech, v podnikání, v seberozvoji, a energie ve skupině v průběhu kurzu – tak tu je lepší zažít než popisovat. :) Určitě nelituji.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže