header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Dejme dětem křídla, vzlétnou už samy Kateřina Kaderková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Baví mě inspirovat rodiče, jak jednoduše a přirozeně vybavit děti do života, aby byly sebejisté, vážily si sebe i druhých, měly pozitivní pohled na svět a šly si za tím, co je naplňuje a přináší radost a štěstí. Jsem autorkou projektu "Dejme dětem křídla, vzlétnou už samy". Tento projekt podporuje rodiče, kteří se zamýšlejí nejen nad šťastným dětstvím svého dítěte, ale také mu chtějí dát tu nejlepší výbavu pro budoucí život v dospělosti. Dítě se nejvíce věcí pro život naučí do 6 let života, protože v tomto období zažije spoustu podstatných věcí a také většinu svých "poprvé". Od 6 let je to především o tom, jak bude silné jeho já a jak se nechá ovlivnit okolnostmi a prostředím, ve kterém bude vyrůstat, dospívat a žít. Neprošvihněme tyto nejdůležitější roky našich dětí a dejme jim co potřebují a také s nimi mluvme tak, aby je po celý život provázel jejich pozitivní a laskavý vnitřní hlas, který je bude pohánět k tomu JEJICH štěstí. Každé dítě je úžasné a jedinečné a stojí za to se zamyslet, jak na dítě působíme, jaký vzor mu dáváme a jak ho (i nevědomky) nastavujeme a připravujeme na život. "Dejme dětem křídla, aby jednou mohly vzlétnout do SVÉHO světa, ve kterém si budou umět poradit a půjdou za tím, co je naplňuje a těší." - Kateřina Kaderková -

JAK POHLADIT DĚTSKOU DUŠI

Přemýšlíte a hledáte způsoby, jak podpořit svoje dítě na cestě za jeho štěstím? Začněte eKnihou "JAK POHLADIT DĚTSKOU DUŠI", ve které mimo jiné najdete: 1 nezbytný klíč ke zdravé sebeúctě dítěte + 3 způsoby, jak rozvíjet dětskou sebelásku a víru v sebe Získáte inspiraci, jak v dítěti budovat sebelásku, pocit sebedůvěry a např. také jak podpořit jeho samostatnost.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Brzy skolkackem aneb hladky nastup do skolky

BRZY ŠKOLKÁČKEM ANEB HLADKÝ NÁSTUP DO ŠKOLKY

Začínáte se pomalu PŘIPRAVOVAT na nástup vašeho dítěte do školky? Přemýšlíte, jak dítěti první dny co nejvíce USNADNIT? Chcete, aby si dítě ve školce BRZY ZVYKLO a chodilo tam RÁDO? Tato eKniha vznikla právě proto, aby vašim dětem a také vám pomohla první dny i celkovou adaptaci ve školce dobře zvládnout. Obsahuje praktické, jednoduché a ověřené náměty a kroky, které vám pomohou docílit toho, aby se vaše dítě ve školce cítilo jistěji a dobře se v ní adaptovalo.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Díky kurzu jsem přišla na TO SVOJE téma, ve kterém spatřuji velký smysl a které je zároveň obrovsky důležité pro každého člověka... pro každé miminko, které se narodí - mít pocit, že je milováno, že si zaslouží štěstí, že je přesně takové, jaké má být a že dokáže vše po čem touží, bude-li o to usilovat. Odnese-li si tyto pocity a pozitivní pohled na sebe sama i do dospělosti, má skvělé předpoklady být vítězem svého života. Kurz mi pomohl nejen si toto téma uvědomit, ale získala jsem návody, jak jednoduše a postupně budovat důležité základy - jak přivést projekt na tento svět. Vytvořila jsem si webové stránky, funpage, instagram a začala sdílet s ostatními můj příběh i vizi projektu. Vytvořila jsem dvě eKnihy. Bez vedení prostřednictvím tohoto kurzu, bych to dokázala jen stěží. Další výhodou byla online skupina, ve které jsme se navzájem podporovali a získávali zpětnou vazbu. Našla jsem zde spoustu inspirativních lidí.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže