header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Czech Time Lenka Suchomelová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Jsem lektorka češtiny pro cizince. Pomáhám cizincům učit se česky každý den tak, aby je to bavilo a současně bylo jejich učení maximálně efektivní. Ve svých kurzech se zaměřuji především na aktivní dovednosti – mluvení a psaní. Pomáhám také lektorům, aby jejich hodiny byly záživnější a plné různorodých aktivit.

Jak se učit češtinu (a další jazyky) na sociálních sítích

Tipy, jak se učit cizí jazyky na Facebooku, Instagramu, YouTube, TikToku a dalších sociálních sítích. Dozvíte se, jak pomocí sociálních sítí můžete snadno, kdykoli a kdekoli trénovat čtení, psaní, mluvení, poslech, gramatiku nebo slovíčka. Součástí je jednou ročně aktualizovaný seznam stránek, skupin a kanálů pro češtinu jako cizí jazyk (z pohledu studenta i lektora).
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Fráze pro středně pokročilé studenty (B1/B2)

Seznam užitečných frází, které použijete u zkoušky i v každodenní konverzaci, dopisech nebo e-mailech. Jaké fráze to jsou? V mini e-booku najdete několik různých způsobů, jak se můžete představit, jak říct svůj názor, jak něco navrhnout, jak vyjádřit ne/souhlas, jak porovnat dva obrázky/názory/příklady, jak začít dopis nebo jak ukončit dopis. Základní struktury vět už máte, teď stačí doplnit vaše konkrétní informace a máte jistotu, že celá vaše věta bude dobře.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

37 on-line zdrojů pro výuku češtiny jako cizího jazyka + 9 mobilních aplikací (nejen) pro češtinu jako cizí jazyk

V e-booku najdete 37 nejlepších on-line zdrojů pro výuku češtiny jako cizího jazyka. Také vám nabízím přehled mých 9 nejoblíbenějších mobilních aplikací, které se hodí pro všechny, kdo se učí česky. U každého zdroje i aplikace popisuji, co v nich najdete a k čemu je můžete používat. Uvádím jejich výhody a nevýhody. U každého odkazu najdete také doporučení, pro koho je to užitečné.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Hravá gramatika –⁠ Nominativ plurálu

Sada pracovních listů pro studenty i lektory. S pracovními listy Hravé gramatiky si procvičíte nominativ plurálu formou různých her, křížovek, přesmyček, doplňovaček a dalších zábavných aktivit. Všechna cvičení obsahují metodické pokyny a řešení. Navíc zde najdete spoustu dalších nápadů, jak můžete v prezenčních nebo on-line lekcích nominativ plurálu procvičovat.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Piš česky! E-mailový kurz psaní pro středně pokročilé

3týdenní e-mailový kurz psaní pro středně pokročilé studenty češtiny jako cizího jazyka. Vyzkoušíte si psaní 7 různých typů textů (dopis, e-mail, motivační dopis, reklamace...), seznámíte se s nejčastějšími chybami studentů na úrovni B1 (středně pokročilí) a budeme spolu pracovat na tom, abyste se vy svých chyb zbavili co nejrychleji.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Piš česky! E-mailový kurz psaní pro pokročilé

3týdenní e-mailový kurz psaní pro pokročilé studenty češtiny jako cizího jazyka. Vyzkoušíte si psaní 7 různých typů textů (vyprávění, oficiální dopis, recenze, reportáž, argumentace, článek, úvaha). Řeknu vám, jak jednotlivé typy textů psát, na co si dávat při psaní pozor. Budeme intenzivně pracovat s vašimi chybami tak, abyste se jich co nejdřív zbavili.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Czech Time V. I. P. klub

První on-line konverzační klub zaměřený na češtinu pro cizince. Každý týden máme hodinovou konverzaci, každé dva týdny nové téma a každý den jeden až dva nové příspěvky. Už jste zjistili, že je lepší trénovat češtinu každý den 10 minut než jednou za týden 4 hodiny? Pokud ano, pojďte se svých 10 minut denně učit s námi! :-)
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
U Stáni jsem zatím absolvovala plážovou základku a střední. Oba kurzy mi hodně pomohly. Bez nich bych se s největší pravděpodobností do divokých vod on-line podnikání nikdy nepustila. Kurz mi otevřel dveře do jiného světa. Do světa, který mě každý den fascinuje a překvapuje. A to hlavně tím, kolik různých možností nabízí. Díky plážovým kurzům mám velmi pevný odrazový můstek. A musím říct, že přestože jsem s plážovými kurzy byla vždy nadmíru spokojená, jejich skutečnou hodnotu si v mnohém uvědomuju až zpětně. Byla to jedna z nejlepších investic mého života, upřímně a bez nadsázky.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže