header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Czech by Zuzka: Materiály pro cizince učící se česky Zuzana Mikulecká

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2023
Jsem lektorka češtiny obdařená velkou dávkou empatie a pozitivní energie. Učím cizince vidět v češtině krásu a jednoduchost. Pomáhám jim se v jazyce zdokonalovat, aby se v něm začali cítit jako doma. Pravidelně zveřejňuji videa na Youtube, kde vysvětluji témata, která dělají mým studentům problémy. Vytvářím také interaktivní videokurzy a pracovní listy pro úplné začátečníky i pokročilé studenty.

5 Jars of Pickles

E-book s pěti zábavnými dialogy mezi mladým manželským párem: Češkou Markétou a Angličanem Georgem. Dialogy představují různé situace z každodenního života (vybírání filmu, vaření, nakupování...), text je v češtině s anglickým překladem. Student si také může poslechnout tyto dialogy jako audio ve dvou tempech – pomalé a přirozené tempo. Na konci každého dialogu je slovníček.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Just in Case (e-book)

Just in Case je „nejen učebnice“ pro anglicky mluvící studenty, kteří se učí česky. V této elektronické učebnici anglicky vysvětluji české pády hezky jeden po druhém. Protože ale pády nejsou zrovna procházka růžovým sadem, studenty v jednotlivých kapitolách neustále motivuji a dávám jim tipy, jak si učení zpříjemnit. Najdou tady taky velké množství cvičení. Tento e-book je skvělý pro samouky, ale může být i asistentem pro začínající lektory. E-book obsahuje odkazy na moje Youtube videa a také jiné užitečné externí odkazy, které studentovi pomůžou ve studiu. Učebnice se velmi snadno používá v elektronické podobě a je vhodná i pro tisk. „Just in Case“ je rozdělený do dvou dílů – hlavní učebnice s teorií a cvičeními a „Study Tables“ – tabulky ke studiu, kde jsou přehledně zobrazené všechny slovní druhy a jejich změny v každém pádě v jednotném a množném čísle.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Už pár let jsem si přála mít vlastní stránky, kde bych mohla nabízet svoje materiály a kurzy na jednom místě, ale nevěděla jsem, jak na to. Podnikání z pláže bylo přesně to, co jsem potřebovala. Vyhovovalo mi tempo a styl celého kurzu. Oceňuji převážně Stáninu energii, podporu celého týmu a „spolužáků“ na Facebooku. Už několik let pracuji jako OSVČ a z domova, takže bylo milé zase někam patřit, i když jen takhle na dálku. A hlavně – už teď vidím, že se mi investice do kurzu několikanásobně vrátila!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže