header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Cviky pro nohy Vladana Botlíková

Profilový obrázek
Kategorie: Fitness a sport, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jsem lektorka a učitelka zdravého pohybu. Předávám lidem umění sebe-léčby pohybem. Učím děti, studenty, dospělé a seniory zdravě sedět, stát, chodit, cvičit a z pohybu se s radostí těšit. Při výuce čerpám ze svých více než třicetiletých zkušenosti z pravidelných každotýdenních lekcí při výuce zdravotního cvičení na vysoké škole (studenti oboru fyzioterapie a studenti inženýrských oborů), ze seminářů a kurzů. Využívám také všechny poznatky z celoživotního sebe-vzdělávání ve fyzioterapeutických kurzech, workshopech a seminářích. Vše přetavuji také do tvorby online kurzů. Naučím i vás, jak se zbavit bolestí (nejen) nohou a opět si užívat zdravé tělo a lehký krok.

Probuďte své nohy

Kouzla a benefity Vitalizační masáže Naučíte se velmi účinnou Vitalizační automasáž. Díky ní objevíte pestrý svět pod vašima nohama, dokonale oživíte své plosky a prsty nohou, probudíte všechna čidla na chodidlech a získáte zpět lepší stabilitu. V e-booku se dozvíte i další tipy, jak masáž provádět, abyste z ní měli co největší užitek a navíc skvělý pocit. Pocítíte znovu radost z každého kroku. 
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Je moje šlapka zdravá? 

Pět jednoduchých testů stavu chodidel  Udělejte první krok na cestě ke zdravým nohám a prozkoumejte svá chodidla. Stáhněte si  tipy a inspiraci a naučte se orientačně vyšetřit stav chodidel sami. Jednoduše, rychle a v domácím prostředí. Včas poznáte, kde je problém, jak na tom zhruba jste a pak můžete vykročit dál. K řešení, k nápravě, k nohám bez bolestí.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Hry pro nožky

Pro děti od cca 4 do 10 let Chcete své dítko rozpohybovat, aby zaměstnalo hlavně nožky? A aby je to bavilo? Minikurz hravých cvičení Hry pro nožky vám je „k noze“ na pomoc. Čeká vás pět tipů: 5 videí her s dětskými modely. Při společné hře s dětmi si trochu zařádíte a děti se skvěle zabaví. Přitom nevědomky udělají spoustu různorodých pohybů, které jsou cílené na nožky a jejich postavení. Osvěžíte společně nejen nožky, ale i vztahy!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Proč nemám zdravé nohy?

Dozvíte se, co se skrývá za problémy s nohama a chodidly a prozkoumáme pět nejčastějších příčin problémů. Porozumíte důvodům a pak můžete udělat další krok na cestě ke zdravým nohám. Získáte tipy, co nohám chybí a co můžete udělat pro nápravu.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Nejčastější zdravotní problémy nohou 

Naučíte se, co se v běžném životě děje v nohách jinak, než jak to je fyziologicky správně. Také co se za nejběžnějšími "zlozvyky" skrývá a jaká to v životě přináší omezení. Pokud se v některém problému poznáte, můžete přejít na cestu k nápravě a k uzdravení.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Cviky pro nohy

Originální cvičebně-léčebný koncept. V on-line kurzu Cviky pro nohy vás naučím postavit se rovně na vlastní nohy, vznosně stát a projít se opět lehce a svižně. Během 10 minut denně se postupně ve třech jednoduchých krocích naučíte účinné základy. Rozhýbete si kotníky, uvolníte nárty, plosku i prsty nohou, posílíte si drobné svaly na chodidle a vaše nohy začnou opět dobře fungovat. Naučíte se i základy tejpování a postupy, jak si pomoci od deformit a bolestí nohou. Vše si budete moci sami kontrolovat doma pomocí jednoduchých testů.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Naslouchejte tělu od nohou

Samostatný online kurz Je pro všechny, kdo jste semletí z práce u počítače, hrbíte si záda a rádi byste zlepšili své držení těla a zbavili se bolestí. Za tři týdny se naučíte lépe vnímat své tělo, dopřejete si úlevu vleže, osvojíte si účinnější a plnější dýchání, pomocí tipů na změnu sedu si užijete volný krk při práci vsedě a odpočinek od napětí. Vstoje vyrostete až o dva centimetry, postupně se změní vaše silueta a získáte vznosné, královské držení těla. Ke kurzu je navíc pět hodnotných bonusů. (Slouží i jako vstupní kurz ke Cvikům pro nohy)
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Cviky pro dětské nohy

Nezdá se vám, jak vaše malé dítě stojí, chodí a pohybuje se? Chcete, aby si zlepšilo stav svých nožek, ale nevíte, jak na to? Objevte odborný, jednoduchý a účinný systém cvičení s dětskými nožkami, který bude bavit vaše děti i vás. Provedu vás a vaše děti jednak otestováním jejich nožek, které zdokumentuje viditelné výsledky. Můžete je pak porovnat v čase.  Vlastní cvičení předvádějí dětští modelové a modelky (věk 4-11 let). Cvičení uvnitř kurzu byla sestavena ve spolupráci s dětskými fyzioterapeuty.  Uvnitř kurzu jsou i čtyři hodnotné bonusy, Všechna cvičení, hry i výzvy jsou nahrány v komentovaných videích.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Dětské nožky – Dobrodružky

Vstupní minikurz pro děti s problémy nožek. Naučíte se efektivní masáž nožek pro jejich probuzení a lepší vnímání. Hlavní část obsahuje dvě sady účinných cvičení: jednu pro malé děti (4-6 let) a jednu pro větší děti (mladší školní věk). Minikurz doplňují dva šikovné bonusy.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Semináře Zdravé nohy I. a II.

Jednodenní velmi nabitý seminář pro veřejnost. Naučíte se jednak velmi jednoduchou a účinnou prevenci, jednak postupy k uzdravení nohou z nesprávného zatěžování.  Velká zásoba pomůcek k vyzkoušení, výuka automasáže, množství praktických cvičení a dalších informací (zásady správného obouvání, využití zdravotnických pomůcek atd.) Navazující seminář II. je i včetně vyšetření na podoskopu a výuky dalších technik.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Seminář Zdravá práce v kanceláři I. a II.

Pro firmy a úřady. Možnost objednat na míru pro vaše pracoviště. Naučím vaše zaměstnance ergonomicky správně nastavit pracoviště. A probereme, jak se vyvarovat se běžných zlozvyků při práci vsedě. Poté se naučíme jednoduchá preventivní cvičení pro každodenní užití v kanceláři. V případě zájmu mě prosím kontaktujte.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Pravidelné cvičení Zdravá záda pro dospělé i seniory

To nejlepší z mé praxe pro dospělé, trpící běžnými problémy ze sedavého zaměstnání. A také pro seniory až do vyššího věku, kdy je cvičení přizpůsobené pro starší věkovou kategorii. Vyzkoušený funkční cvičební systém. Cvičení krční páteře a zad, posílení, protažení, relaxace. Procvičení celého těla funkčním pohybem, zlepšení držení těla i běžných denních pohybů. 
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Kurzy mne naučily úplně jinak hledět na podnikání na internetu a doslova mi změnily život. Baví mne pomáhat lidem a takto mám mnohem větší možnosti. A jako krásný bonus mi kurzy přinesly množství nových kamarádů/kamarádek, dost plážovníků jsem již poznala i osobně a získala jsem několik opravdu pevných přátelství. Děkuji!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže