header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Co Čech, to muzikant Marie Benešová

Profilový obrázek
Kategorie: Rodičovství a mateřství, Umění‚ tvoření a volný čas
Absolvované kurzy
Jsem muzikant, hudební pedagog a máma. Mou životní vášní je hudební rozvoj dětí a záleží mi na tom, abych v malých dětech zapálila nadšení pro hudbu a položila jim kvalitní hudební základy. Vše, co vím, předávám dál a pomáhám rodičům a pedagogům vést děti k hudbě a jejímu bohatství.

Proč se vyplatí vést děti k hudbě aneb Jak propadnout muzice a zapomenout na talent

K čemu je nám hudba? Jaký vliv má na člověka? Má smysl vést děti k hudbě? A jak na to? Odpověď na tyto otázky a na mnoho dalších vám dá právě eBook Proč se vyplatí vést děti k hudbě.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Zpěvník od maminky

Chtěla jsem pro své děti vytvořit něco jedinečného. Něco, co až jednou najdou v krabici na půdě a odfouknou prach, vybaví se jim dávno zapadlé vzpomínky na dobu, kdy byly malé, kdy neměly žádné starosti, a kdy si s nimi jejich maminka zpívala a hrála. První DIY zpěvník plný nejznámějších písniček propojuje zpěv, hudební rozvoj, trénování jemné motoriky, tvoření a moji online podporu.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Na blogu cocechtomuzikant.cz už chvíli pracuji, pořád jsem ale tak nějak bloudila a točila se v kruhu. Až teprve s kurzem Podnikání z pláže jsem se pohnula z místa a nabrala ten správný směr.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže