header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Citlivka Alena Wehle

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj
Absolvované kurzy
Učím citlivé lidi přijmout svou povahu jako dar a výhodu. Jsem terapeutka, blogerka, píšu články na svůj blog, Instagram i do médií, přednáším a věnuju se terapiím v lese.

TEST – Patříte mezi vysoce citlivé (HSP) ?

Výjimečně citlivých lidí je v populaci přibližně 20 %. Patříte mezi ně?
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Terapie v lese

Vycházím ze zážitkové pedagogiky, putování a výcviku v biosyntéze. V lese nejsme svázaní čtyřmi stěnami, sezením v křesle ani pozicí terapeuta a klienta. Jdeme vedle sebe, tykáme si, můžeme se volně hýbat, křičet a svačit na karimatce. A mezi tím otevírat životní témata nebo hledat vizi.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Průvodce vysoce citlivým životem

Na téma hypersenzitivních lidí vyšla řada knih od zahraničních autorů. Tento průvodce je první publikací, která pochází z našich podmínek a propojuje doposud získané informace o výjimečně citlivých lidech s praktickými poznatky z lesních terapií.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Naučila jsem se komunikovat náročná témata a osobní zkušenosti srozumitelným způsobem tak, aby přitáhly pozornost širšího publika. Díky kurzu oslovuju skrze sociální sítě několik tisícovek lidí a buduju databázi kontaktů, která mi umožňuje pracovat samostatně a odmítat nabídky předních vydavatelů na vydání knížky, abych si splnila svůj sen a vydala si publikaci sama.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže