header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Cítit se skvěle může každý. Jak být zdravá, krásná a fit. Lucie Gutveisová

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2022
Sedm let šířím cestu vitality a zdraví. Po mnohaletém hledání a zkoumání jsem našla smysluplné řešení svých zažívacích problémů a způsoby, jak posílit imunitu pomocí přirozených a komplexních zelených superpotravin. Během své cesty za zdravím a smyslem života jsem narazila na mnoho překážek. Nebyla to cesta snadná, ale díky ní se nyní cítím skvěle a plná života. Naučila jsem se mnohé o tělu, duši a emocích. Vytvořila jsem "Průvodce 21 dní očisty těla", který usnadní překonat každodenní překážky a nástrahy k vysněnému cíli: být zdravá, krásná a fit.

OČISTA TĚLA

Ta správná cesta k PEVNÉMU ZDRAVÍ A KRÁSE je pomocí OČISTY TĚLA. Nejlepšími pomocníky na této cestě jsou zelené potraviny. V eBooku se dočtete o: - nejčastější faktorech, které ovlivňují naše zdraví, - přirozené detoxikaci, - důležitost pěstování a zpracování zelených potravin a jejich síle při podpoře detoxikace těla. Také se dočtete, kdy nejlépe tělo čistit, jak detoxikace probíhá a co očekávat po detoxikaci.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

21 DNÍ OČISTY TĚLA

Tento průvodce je sestaven, tak aby Vás provedl den po dni za Vaším vytouženým cílem. Na konci na Vás čeká odměna ve formě pevnějšího zdraví, vyladěné postavy, více energie a skvělých pocitů! Každý den se budeme věnovat novému tématu, který přispívá k získání nového dobrozvyku. Najdete zde jednoduché, žitelné a vyvážené recepty, plné nutriční výživy. Ochutnáte nové pochutiny, které podporují přirozenou detoxikaci těla. Budete přesně vědět co a kdy jíst, pít a jak snadno a efektivně cvičit. Pevnými pilíři funkční očisty těla jsou kvalitní zelené potraviny. Na konci každého bloku máte prostor pro své poznámky a postřehy.  Na konci očisty těla se budete cítit skvěle :)
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Díky kurzu jsem se mohla podívat na své podnikání z jiného úhlu, zamyslet se, přepracovat ho a zabalit do hezčího obalu. Navíc Stáňa má skvěle propracovaný návod a styl předání step by step, takže je kurz nejspíš opravdu dostupný všem, kdo chce působit v on-line světě. Jsem vděčná Stáně a jejímu podpornému týmu, stejně jako každému členu ve skupině za pomoc a skvělou atmosféru.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže