header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Čistírna těla i mysli Klára Domlátilová

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa, Osobní rozvoj
Absolvované kurzy
Jmenuji se Klára Domlátilová, jsem průvodkyně životní očistou a arteterapeutka. Vytvořila jsem Čistírnu těla i mysli, kde vás inspiruji, čím krmit své tělo a svou mysl, abyste se uzdravovali ze svých psychosomatických neduhů. V pětadvaceti jsem byla vyčerpaná a chronicky nemocná. Měla jsem rozhašené trávení a reflux. Přidaly se úporné kvasinkové infekce a záněty močových cest. Lékaři nevěděli, co s tím, podle nich jsem byla zdravá. Definitivní zlom přišel, když jsme s mým mužem zjistili, že nemohu otěhotnět. Vzala jsem konečně zodpovědnost za své zdraví do svých rukou. Nasadila jsem protikvasinkovou dietu. Během několika týdnů bez cukru, lepku a mléka se mi vrátila postrádaná životní energie. Opustily mě kvasinkové infekce i chronické záněty. Vzala jsem to jako příležitost odrazit se ode dna i psychicky. Našla jsem oporu v arteterapii. Obrovský vhled do mé situace mi daly meditace vedené do těla kombinované s kreslením. Naučila jsem se účinně relaxovat svou chronicky přetíženou mysl.
Netlač řeku teče sama_online kurz

Netlač řeku, teče sama

Máte pocit zbytečného stresu nebo zaseknutí ve vašem životě? Ukážu vám, jak si pomoct meditací a malováním. Minikurz vás zážitkem provede základy arteterapie - léčivého malování. Vyzkoušejte si, jak na vás zafunguje!
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Co si počít, když počít nejde

Co si počít, když počít nejde

Je vaše cesta za miminkem delší než jste čekali? Zkoušíte všemožné metody k početí a už vás to zmáhá? Za víc než 8 let jsem prošla tím samým a přišla jsem na to, jak se z toho snažení nezbláznit. Ukážu to i vám.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
ARTEBOOK

ArteBook - Malováním k sebeuvědomění

Průvodce terapeutickým malováním - arteterapií. Pro vás, kdo potřebujete vypnout něčím tvořivým. Pro vás, kdo byste chtěli objevit kouzlo malování a udělat si z něj léčivý zdroj pro svůj život.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
LECIM SE jidlem

Léčím se jídlem - Protikvasinková dieta

Trpíte únavou, silnými výkyvy nálad, jste často nemocní a pronásledují vás neustálé chutě na sladké? V e-booku Vám předám své zkušenosti s detoxem, který mi zachránil fyzické i psychické zdraví.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Líná kuchařka

Líná kuchařka - Jednoduše bez cukru

Líná kuchařka je e-booku plný jednoduchých receptů, které vás podpoří v začátcích bezcukrového stravování a protikvasinkové diety. Ukážeme vám, jak jsme se s tím poprali my!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Artemeditace Oheň ženství

Artemeditace Oheň ženství

Ztrácíte své ženské sebevědomí? Potřebujete dočerpat životní sílu a vrátit si do života radost? V meditaci se naladíte se na své lůno, ze kterého můžete vycházet do života. Oživíte ho a světlo z něj rozzáříte do celého těla i za jeho hranice.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt
Artemeditace Přijetí

Artemeditace Přijetí

Sedm minut denně s touto meditací vás dostane z chronických stavů stresu a vyčerpání. Dosytí vás léčivými obrazy. Jako bonus si je budete moci pod mým vedením namalovat.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt
Artemeditace Brána srdce

Artemeditace Brána srdce

Zažíváte v životě temné období? Vstupte pomocí meditace do svého srdce, odstraňte překážky k jeho otevření a nechte se vést svým laskavým vnitřním průvodcem.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt
kurz otevřená životu

Arteterapeutický program Otevřená životu

Děláte všechno pro svůj vytoužený životní cíl? Ale ten vám přes všechnu snahu stále uniká? Měsíční program v sobě spojuje terapeutické malování a meditace. Osobně vás provedu postupnými kroky až k poznání, jak plný život můžete právě teď žít. Stačí, když se mu otevřete.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Plážová základka mi změnila život. Fakt! Pochopila jsem, že můžu dělat to, co mě baví, vydělat tím peníze a ještě pomoci spoustu lidem ke spokojenému a zdravému životu. Střední mě naučila techniky marketingu a prodeje, které z drobného projektu udělaly fungující podnikání. Na vejšce jsem pochopila, že ani vlastní online kurz není nedosažitelným snem.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže