header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Chutně bez lepku, mléka a cukru Maria Jurková

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa
Absolvované kurzy
Zajímají mě souvislosti mezi jídlem a zdravím. Ráda se cítím dobře ve svém těle a chci, abychom já i moje děti byli zdraví. Proto vařím bez lepku, mléka a cukru. Jsem mámou dvou dětí, kterým změna stravy neuvěřitelně pomohla od zdravotních problémů. Díku tomu jsou dnes bez ekzémů, bez nudle u nosu od jara až do podzimu, přirozeně štíhlé a plné energie. Ve svých šesti a devíti letech ještě nikdy nepotřebovaly antibiotika. Možná mají jen dobré geny. Nebo mám štěstí já, protože nejsou nemocné. Nebo obojí. (Nevěřím na náhody… :-)) Byly to děti, které mi ukázaly cestu. Ale zpětně vidím, že to není jen jejich cesta, ale hlavně moje. A mezitím se zdravé vaření, které je přirozeně bez lepku, mléka a cukru pro celou rodinu, stalo mojí každodenní součástí. Jsem autorkou několika e-booků a v roce 2019 jsem vydala tištěnou kuchařku „Chutně bez lepku, mléka a cukru“. Stravovaní přirozeně bez lepku, mléka a ještě k tomu zdravě oslazené vypadá velmi komplikovaně, ale není. Potřebujete z jídelníčku vynechat lepek nebo mléko? Objevíte spoustu skvělých potravin, které jste nejspíš do té doby ani neznala nebo nepoužívala. Možností vůbec není málo a určitě vám nezbyde jen pár jídel, která jsou „vhodná“. Jsem toho důkazem a ráda vám na vaší cestě pomůžu. Na mém blogu najdete celkem dost receptů, e-booky s recepty ke stažení zdarma a kuchařky plné zdravých receptů. Samozřejmě jsou všechny přirozeně bez lepku i mléka, a navíc zdravě (a hlavně málo) oslazené. Maria Jurková

5 ořechových pochoutek

E-book, ve kterém najdete 5 receptů na zdravé svačinky (nejen) pro děti. Všechny přirozeně bez lepku, mléka a cukru.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

5x vánoční cukroví

E-book, ve kterém najdete 5 receptů na tradiční vánoční cukroví, ale ve zdravější verzi. Přirozeně bez lepku i mléka a zdravě oslazené.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Tištěná kuchařka Chutně bez lepku, mléka a cukru

V této kuchařce najdete 60+ zdravých receptů od snídaně až po večeři. Všechny jsou přirozeně bez lepku, mléka a cukru. V kuchařce najdete samozřejmě i dezerty a sladkosti – ale zdravě oslazené. Recepty jsou vhodné pro všechny, kteří chtějí lepek, mléčné výrobky nebo cukr vysadit (nebo aspoň omezit). Všechny recepty jsou jednoduché a jejich přípravou nestrávíte v kuchyni příliš mnoho času. Já rozhodně veškerý svůj volný čas v kuchyni netrávím. Takže jednoduché recepty ze základních surovin.  Téměř celá kuchařka je vegetariánská – maso sice občas jíme, ale raději méně, a když už, tak kvalitní. Takže v ní najdete jen 2 recepty s použitím masa (1x kuře a 1x lososa). Šťastným a kvalitním vejcím se nevyhýbám, takže ty v některých receptech najdete.
Typ produktu: kniha
Zobrazit produkt

7 dní bez lepku, mléka a cukru

Už vás nebaví každý den řešit, co zdravého uvařit? Byla jsem na tom stejně jako vy. Miluji dobré jídlo, a když jsem zjistila, že moje děti jsou alergické na lepek i mléko, byl to pro mě velký šok. Nevěděla jsem, jak změnit stravu, a bála jsem se, že to nezvládnu. Byla jsem unavená, vystresovaná a jídlo jsem řešila snad i ve snu. Učila jsem se vařit úplně „odznova“ a s každým jídlem jsem doufala, že děti nebo manžel jídlo snědí a nehodí mi ho na hlavu. Dnes jsem za tuto radikální změnu jídelníčku šťastná. Děti jsou zdravé a bez ekzémů a já vážím méně než před prvním těhotenstvím. A k tomu mám spoustu energie. E-book 7 dní bez lepku, mléka a cukru jsem psala tak, jak bych si ho sama přála mít, když jsem začínala takto vařit. Jednoduché recepty, bez velkého přemýšlení a skvělé jídlo pro celou rodinu. Můžete se tak přesvědčit, že lze vařit pro celou rodinu přirozeně bez lepku, mléka a cukru. Že můžete mít vyřešené snídaně, obědy, svačiny i večeře, a přitom nemusíte trávit u sporáku 3 a víc hodin denně. Že se z toho nemusíte zbláznit. :)  Součástí e-booku jsou 2 dárky – pohodlný nákupní seznam a e-book 10x zimní saláty a ke každému receptu i jeho verze pro tisk.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

17x domácí zmrzliny

Neumíte si představit léto bez zmrzlin, ale ty z obchodu kupovat nechcete? Mám to stejně. :-) Naše děti zmrzliny milují. Sepsala jsem pro vás naše oblíbené recepty na zdravé a výživné domácí zmrzliny, po kterých se děti utlučou. Navíc si vůbec nebudete muset pořizovat drahý zmrzlinovač – sama ho nemám, vystačím si s výkonným mixérem. V tomto e-booku najdete 17  jednoduchých receptů na zmrzliny, se kterými vyřešíte zdravé letní svačinky. Samozřejmě jsou bez lepku, bez mléka a bez cukru, jako všechny moje recepty.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Prošla jsem kurzem PPZ v roce 2017 a pak jsme hned pokračovala Plážovou střední. Oba kurzy mi daly pravdu hodně – strategie, jasné a srozumitelní návody, výsledky a možnost posouvat svoje on-line podnikání. Také časté posouvání hranic a velký osobní růst. Velkou přidanou hodnotu PZP a PZS byli i lidi, které jsem tam poznala. Předtím jsem nikoho z online podnikání neznala a v našem kurzu se sešla skvělá parta. Dodnes se scházíme, vzájemně si radíme, podporujeme se a vymýšlíme společné projekty.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže