header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Cesty zdraví Marcela Garncarzová

Profilový obrázek
Kategorie: Zdraví a krása
Absolvované kurzy
"Pomoc druhým vnímám, jako své životní poslání. Homeopatii se věnuji soustavně od roku 2005. V praxi používám také Bachovy květové esence a Schüsslerovy tkáňové soli. Baví mě inspirovat své klienty ke změnám, které jim pomáhají a být jim průvodcem na jejich cestě k uzdravení."

Může mi pomoci homeopatie? Aneb 10 nejčastějších otázek a odpovědí

Je pro vás důležité léčit se přírodními prostředky bez vedlejších účinků? Napadlo vás někdy, že byste vaše potíže mohli vyřešit pomocí homeopatie? Rádi byste znali její výhody a kdy ji můžete použít? V tomto ebooku ZDARMA se dozvíte, o čem je homeopatie a jak vám může pomoci.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz mi přinesl především inspiraci pro nový rozměr mého podnikání. Praktické návody v nastavování technických parametrů, ale i možnost sdílení a rad ve FB skupině vnímám jako obrovský přínos.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže