header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Cesty poznání života Taraka Solei

Profilový obrázek
Kategorie: Fitness a sport, Osobní rozvoj
Absolvované kurzy
Miluji život na Zemi a objevování životních souvislostí. Miluji lidské tělo, jeho obdivuhodnou schopnost regenerace i jeho vnímavost a propojenost s našimi pocity. Prostřednictvím fyzioterapie, kineziologie a vedením sebe-rozvojových seminářů nebo kurzů pánevního dna pomáhám lidem pochopit životní programy, omezení, nemoci, bolesti a žít tak šťastný a zdravý život. Vydejte se společně se mnou na cestu plnou zázraků. Provedu vás prostřednictvím vhledu, řízených meditací, sebe-rozvojových seminářů, kineziologie, abyste rozvinuli své dary a žili tak šťastný a naplněný život v souladu se svou duší. Jsem autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět, knihy Cesty poznání – Poselství života a několika dalších knih i e-knih, které vás provedou cestou k sobě krok za krokem: Jak objevit své poslání, Tara – příběh ženy cestou života, Triša – když duše tančí, Sarah – uzdravující síla vědomí, Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu, Když zazvoní zvon – příběh Estery a Tea. Více o mně najdete tady: www.taraka.cz Můžete mi napsat na [email protected] nebo se připojte k mým přátelům na FB, Instagramu nebo Youtube Taraka Solei.

Karty vyživení ženského lůna

Dárek pro Tebe – Hravé karty: 6 tipů k vyživení tvého lůna Ulož si a vytiskni pdf s 6 živoucími tipy v podobě KARET. Tvé lůno ti poděkuje, tvůj život se projasní, tvá duše se zaraduje a ty skrze probuzený a vyživený zdroj své ženské síly začneš konečně zářit. Pozor – silně návykové. :)
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Za časů, kdy žena žila své sny...

... cítila, jak je ÚŽASNÁ... DÁREK OD ŽENY PRO ŽENY Prožij si: RANÍČKO, OBĚDNÍČEK I VEČERNÍČEK ve své ÚŽASNOSTI. 4 nahrávky pro tvoji každodennost v mp3 nebo m4.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu

Toužíte po zdravém a spokojeném životě, ale místo toho stále zažíváte různá trápení, bolesti, nemoci a nevíte, jak dál? Překročte svůj stín a vykročte odvážně k sebepoznání a k životu ve zdraví a spokojenosti. Stojí to za to!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

kniha i e-kniha SARAH – uzdravující síla vědomí

Příběh hlavní hrdinky Sarah vás dovede k proměně vašeho vnitřního světa. Ukáže vám pohled na smrt jako na přirozenou součást života. Zbaví váš život závoje strachu, iluze oddělenosti a přiblíží, jak se dá prožívat bytí v přítomném okamžiku. Aneb jak si užít život takový, jaký je – se všemi jeho vzlety i pády.
Typ produktu: kniha
Zobrazit produkt

Jak objevit své poslání –krok za krokem

Kniha vznikla pro všechny hledače, kteří touží nalézt. ... je to kniha o nás – o hledačích pravdy, která je uložena v nás samých. Jak objevit své poslání? Tato otázka je stará jako lidstvo samo. Abyste si na ni mohli odpovědět, je třeba vydat se na cestu. Nečekejte, že si knihu přečtete a budete vědět, jaké je vaše poslání. Je třeba se do toho plně položit. Zpracovat si témata, která vám nabídnu a na které najdete odpovědi, poznáte tak sebe, otevřou se vám oči ve vašem vztahu k sobě, v mezilidských vztazích, vztahu k Zemi, k přírodě, k víře v cokoliv a vy tak konečně začnete kráčet svojí cestou. S touto knihou získáte nejen nový pohled na život, ale taky konkrétní tipy, jak přijít věcem na kloub.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Kniha i e-kniha Triša – když duše tančí

Příběh Triši vnese do Vašeho života vášeň, radost, lásku i chuť prožívat emoce a vykročit směrem k naplnění Vaší osobní cesty. V příběhu se prolíná svět několika postav, které ve svém životě prožívají vášeň, radost, lásku, ale i zklamání, ztrátu, smrt a znovunalezení vlastní cesty i sebe samých... Kniha je plná poselství, jež mohou přispět k obohacení Vaší životní cesty. Její hluboké myšlenky využijete i Vy. Nechte se unášet na vlnách emocí, kterými Triša prochází. Ke knize získáte jako DÁREK DENÍK OSOBNÍCH PROŽITKŮ, který Vás povede k radosti ze života.
Typ produktu: kniha
Zobrazit produkt

Karty Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět

Toužíte po sebepoznání, rozklíčování tajemství svého života, pochopení souvislostí a situací, které se Vám neustále opakují? Potřebujete znát odpovědi na své životní otázky? Toužíte žít radostný a tvořivý život, ve kterém si plníte své sny beze strachu? Toužíte prožít každý den v souladu se svou osobní cestou, plni energie a zdraví? Pak jsou KARTY POZNÁNÍ URČENY PRÁVĚ PRO VÁS.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

kniha i e-kniha TARA – příběh ženy cestou života

Příběh ženy, která se nevzdala... ... vystoupila ze své komfortní zóny, překročila své hranice a vydala se do neznáma, aby naplnila své sny... Milá ženo, objev, jak krásné je žít v souladu se svou cestou, a nechej se inspirovat příběhem TARY.
Typ produktu: kniha
Zobrazit produkt

Cesty poznání – poselství života

Toužíte lépe rozumět tomu, co se kolem vás děje, ale nevíte, jak na to? Přijměte mé pozvání do světa, ve kterém vítězí každý, kdo se vydá na cestu... Co je cesta poznání? Narozením nastoupil každý z nás na svoji CESTU POZNÁNÍ. Každá tato cesta je jiná a nese určité POSELSTVÍ ŽIVOTA. Během života rosteme, vyvíjíme se a stejně tak se vyvíjí i naše cesta, náš přístup k životu a k životním situacím. Postupně se necháváme utvářet naším okolím a často se nám stane, že zapomeneme na to, jací doopravdy jsme a co toužíme tvořit. Situace, se kterými se setkáváme, jsou různé a na nás je, abychom se naučili těmto situacím porozumět, poznat sami sebe a pochopit, proč se nám opakují nebo dějí věci, které nás určitým způsobem zatěžují.
Typ produktu: kniha
Zobrazit produkt

Tajemství ženského pánevního dna I. a II.

Každá jsme jiná, každá jsme jedinečná. Přijďte vyživit své pánevní dno. Tento kurz není jen o pánvi, požehnaném ženském lůně. Je taky o umění vyjádřit sebe, o vědění, kudy se vydat na své cestě, o emočních jizvách a mnohem víc. Je to základ pro šťastný život každé ženy.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Cesta vědomého bytí na Zemi

Milé ženy, zvu vás ke společné práci během hlubokého sebe-rozvojového semináře, kdy se rozpomenete skrze svoji osobní zkušenost na dary, které si nesete s sebou od narození, propojíte se se svou vnitřní silou a začnete si užívat života na Zemi v souladu se vším kolem.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Rozhled v možnostech, jak si usnadnit věci kolem podnikání a mít tak více času na to, co miluji – tedy býti s lidmi, kteří se touží nalézt, nahlédnout pod pokličku a vytěžit ze života zlato v podobě životních úspěchů, radosti, poznání a zdravého těla, mysli i radostné duše.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže