header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Cesty k uzdravení z toxických vztahů Lucie Petrová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2023
Jmenuji se Lucie Petrová. Jsem psychoterapeutka, máma a žena, která je stále na cestě. Pomáhám lidem k uzdravení z toxických vztahů a traumatického dětství a to tak, aby žili spokojeně a v souladu se svojí duší. Aby se postavili do své vnitřní síly a nalezli pravou autenticitu a ztracené sebevědomí. Sama jsem si prošla nelehkými životními situacemi, které mě dovedly k mnohaletému vzdělávání v oblasti psychologie a psychoterapie. Z počáteční vášně a zájmu se stalo desetileté studium, zakončeno absolvováním psychoterapeutického výcviku. A nyní jsem svoje znalosti a know-how přetavila i do online podnikání a vydala se tím za mým dalším snem a svobodou. Mí klienti jsou mojí největší inspirací. Dává mi hluboký smysl pozitivně ovlivňovat lidské životy z nevědomých životních cest směrem do těch vědomých. Propojovat intuici se znalostmi a praxí a míchat koktejl zvaný psychoterapie :)

Odhalte toxický vztah podle vašich 15 pocitů

E-book se zabývá tím, jak můžeme odhalit, že se nacházíme v toxickém vztahu. Podle 15 emocí, které ve vztahu cítíme je možné identifikovat manipulátora a patologickou osobnost. V E-booku je vysvětleno na jakém principu funguje zdravý vztah a jak ho odlišíme od toho nezdravého.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Toxické vztahy: Cesty k uzdravení

Možná se stále ocitáte ve spirále toxických vztahů. A stále nerozumíte tomu, proč se vám to děje. Toxické partnerské vztahy mají vždy vazbu na traumatické dětství. A partnerem to zdaleka nekončí. E-book Toxické vztahy: Cesty k uzdravení je základním manuálem pro všechny, které téma zajímá. Ukazuje, jak pochopit příčinu toho, proč si pouštíme do života tento typ lidí, jak to souvisí s naším dětstvím, jak poznáme narcisty a na čem bychom měli pracovat, abychom tuto spirálu zastavili.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Netušila jsem, že mi kurz přinese tolik. Ukázal mi úplně vše, co jako začátečník v online podnikání potřebuji umět. Naučila jsem si díky němu vytvořit nejen web, ale naučit se psát články a proniknout do tajů tvorby na sociálních sítích. Což mi jako anti technickému typu přišlo dosud nereálné :). Jako bonus se mi dostalo úžasné podpory v rámci plážového týmu a spolužáků ve skupině. Na vše jsem dostala zpětnou vazbu. Kurz je skvěle a detailně propracován. Velké díky.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže