header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Cesty k mateřství Renáta Simonato Krajčovičová | TOP5 🏆 Plážová výzva 2021

Profilový obrázek
Kategorie: Rodičovství a mateřství, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jsem expertka na léčbu neplodnosti, lékařka s nadstavbovou atestací z oboru Reprodukční medicíny a nyní již i šťastná maminka dvou krásných dětí. Strastiplnou cestou za vytouženým miminkem jsem si sama prošla. Moje osobní zkušenost mně změnila, zformovala. Problematiku neplodnosti vnímám celostně a moc dobře rozumím potřebě harmonie těla a duše. Pomáhám ženám ve všech fázích jejich cesty za vysněným dítětem. Dělím se s nimi o moje vědomosti a zkušenosti a pomáhám jim nad neplodností zvítězit!

Když čáp nepřilétá

Znáte 5 nejdůležitějších otázek, když se Vám nedaří otěhotnět? Víte, jak přirozené otěhotnění správně podpořit? Dává smysl pokračovat v přirozených pokusech o otěhotnění? Chcete zjistit, zda není vhodné již vyhledat odbornou pomoc? Pojďme spolu nalézt odpovědi na tyto palčivé otázky!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Tajemství přirozeného početí

V eBooku Tajemství přirozeného početí vám nabízím komplexní pohled na problematiku přirozeného  otěhotnění. Naučím vás podívat se na proces zrození života očima lékaře a přitom neztratit z dohledu jeho tajemnou esenci! Informace, které v eBooku naleznete, jsou skvělým doplňkem i při léčbě neplodnosti pomocí umělého oplodnění. Po přečtení eBooku budete lépe rozumět tomu, jak funguje Váš menstruační cyklus a jak efektivně podpořit všechny jeho fáze. Vystopování ovulace již bude pro Vás "hračkou". eBook se zabývá i alternativními podpůrnými prostředky a je zde uveden i guideline (návod) na správné provedení nevyhnutných lékařských vyšetření. Už neztrácejte váš drahocenný čas zbytečným hledáním odpovědí na internetu! Každá z nás je unikátní, neopakovatelná a jedinečná... pojďme spolu najít tu vaší vlastní cestu za vaším jedinečným dítětem...
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Individuální online konzultace

Problematika neplodnosti je velice obšírná a její léčba musí být vždy přesně šitá na míru právě té vaší jedinečné situaci. Každý pár snažící se o miminko je jiný a proto i rady a doporučení, které zaberou právě vám musí být vysoce individualizované. A právě k tomu nám skvěle poslouží online konzultace! Můj pohled na léčbu neplodnosti je celostní. Pomáhám ženám v jakékoliv fázi snažení o miminko. Od maximální podpory přirozeného otěhotnění až po celou někdy hodně složitou cestu za dítětem pomocí umělého oplodnění.    Při online konzultaci spolu nalezneme tu vaší jedinečnou cestu za vaším vytouženým miminkem!
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Práce lékaře a on-line podnikání? Tak toto byla ještě do ledna tohoto roku pro mě úplně nepředstavitelná kombinace! A pak přišla Stáňa a všechno změnila! :-) Díky kurzu jsem se začala na své povolání dívat úplně jinak. Zjistila jsem, že to co se na začátku zdá jako nemožné, může být "lehce" dosažitelné... pokud vám samozřejmě dá někdo ty správné nástroje a informace jak toho dosáhnout. A v kurzu Plážová základka je těch informací fakt hodně! Pěkně krůček po krůčku se mi pod rukami zrodilo dílo, na které jsem hrdá. Vybudovala jsem si své webové stránky, píši blog, zorientovala jsem se na sociálních sítích, buduju si efektivně svou databázi klientů a napsala eBook, který se hezky prodává. Je to úžasný pocit zjistit, že pomáhat ženám mít miminko se dá i jinak než "jenom" se obléct do bílého pláště a posadit se do ordinace! Je neuvěřitelné co jsem se za tak krátkou dobu byla schopna naučit! Jsem moc vděčná za tuto mou velkou životní změnu!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže