header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Cesty k dítěti Klaudie Fachinelli

Profilový obrázek
Kategorie: Rodičovství a mateřství, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Pomáhám párům, kterým se dlouho nedaří počít miminko. Ukazuji jim, jak jít svému dítěti vstříc a nezbláznit se z dlouhého období snažení. Jsem podporovatelka přirozeného početí, certifikovaná lektorka symptotermální metody, čarodějka křísnutá andělem a tak trochu cvok. Ráda pracuji i s Reiki a Pránickým léčením.

Správné načasování

Základ symptotermální metody. Poznáte své tělo, svůj cyklus. Zjistíte, jestli jsou vaše cykly zdravé, a kdy podpořit otěhotnění.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Dopis dítěti

Dlouhé čekání na miminko provází velká emoční bouře. Často jsme jí tak pohlceni, že zapomínáme na spojení s tím, koho nejvíc chceme do svého života pozvat.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Desatero čekatelky

10 pravidel jak přežít období snah o miminko a nezbláznit se.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Psychika cyklické snažilky

Prožitkový minikurz na Facebooku.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Je to normální?

Pocity, které zná každá snažilka. Věci, které provádí a připadá si jako blázen. Je to normální? Pohlazení na duši s autorskými obrázky. 
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Pytel strachů na cestě k dítěti

Často jsou poslední překážkou v otěhotnění nejrůznější strachy a obavy. S tímto e-bookem se naučíte, jak z nich udělat své nejlepší kamarády, pochopit, jaké informace vám přináší, a pak je nechat odejít.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Probouzení těla

Meditace Probouzení těla vás jemně provede vaším vnitřním světem. Vaším tělem, které potřebuje tolik pozornosti vděčnosti a lásky... Pak bude probuzené, živoucí a zářivé, přichystané pro miminko.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

Konzultace

Převážně online konzultace, ať už ohledně symptotermální metody nebo hlubšího ponoru do příčin neplodnosti.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Kurzy symptotermální metody

Detailní kurz symptotermální metody, rozdělený do dvou sobot. V současné době probíhá jen online kurz. Je možné přihlásit se i na individuální online kurz.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Léčivé spočinutí

Ošetření pomocí Reiki či Pránického léčení
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Celý koncept Podnikání z pláže mi především ukázal jinou cestu, alternativu k běžné představě práce a života. Utevřel mi nové obzory, díky kurzům jsem se naučila věci, o kterých jsem netušila, že bych je mohla kdy ovládat. Překonala jsem - a stále překonávám - spousty strachů, opouštím komfortní zóny a neustále se rozvíjím. Vidím život z jiné perspektivy, věci a cesty, které jsem považovala za nezbytné, najednou vidím jako zbytečné. Měním svůj život a tím pomáhám měnit život i jiným lidem.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže