header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Cestujte s radostí Dáša Hiršová

Profilový obrázek
Kategorie: Cestování
Absolvované kurzy
JSEM NADŠENÁ CESTOVATELKA. Kromě toho také spokojená manželka a matka dvou synů. Několikrát do roka vyrážím na kratší či delší výlety s rodinou, kamarády či jen kamarádkami za hranice všedních dnů. Baví mě nejen cesta samotná, ale jsem natěšená, už když mohu výlet plánovat. Ráda si dělám věci podle sebe. Nejezdím tedy s cestovní kanceláří, ale na vlastní pěst. Někdy člověk musí improvizovat na místě a ne vždy vyjde vše podle představ, ale o to víc je pak výlet vzrušující a z každé cesty máme nějakou veselou historku pro pobavení kamarádů . Navštívila jsem 43 států a hodlám v rozšiřování jejich počtu pokračovat i nadále. Nejvíce jsem jich navštívila za posledních 6 let, kdy jsem naplno propadla své cestovatelské vášni. Před lety jsem si dala závazek, že každý rok navštívím minimálně jednu novou zemi a to se mi daří. Pár let po sobě se mi podařilo navštívit 5 nových zemí ročně. Svým projektem Cestujte s radostí chci inspirovat ostatní k podniknutí vlastních cest, které budou podle jejich představ. Také na svém webu sdílím zážitky ze svých cest a rady a tipy k cestování na vlastní pěst.

5 JEDNODUCHÝCH KROKŮ k cestování na vlastní pěst

Cestování je jednou z mála věcí, díky které získáte o hodně víc, než ztratíte. Objevte v sobě cestovateského ducha a vydejte se na cesty podle svých představ. Poradím Vám, jak na to! Čtěte eBook zdarma!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

BUDAPEŠŤ - 5 TOP míst, které byste neměli minout

Chystáte se strávit pohodový víkend v Perle na Dunaji - Budapešti? Zajímají vás nejen památky, ale chtěli byste také ochutnat výborné jídlo, vidět Zpívající fontánu a relaxovat v lázních? Chcete toto všechno zažít, ale nemáte čas na pročítání dlouhých průvodců? TAK PRÁVĚ PRO VÁS JE TENTO ePRŮVODCE! Získejte ePrůvodce ZDARMA a nechte se inspirovat. Čeká na vás 5 TOP míst, které byste neměli při poznávání Budapešti minout, mnou ověřené tipy a praktické rady a to vše je doplněno krásnými fotografiemi.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

MALTA - kamenná kráska středomoří

Malta je středomořský ostrov, na kterém si každý najde to svoje. Je jedno, jestli si chcete užívat pohodu u moře, potápět se, chodit po památkách či přírodních krásách. Na Maltě je všechno! Chcete si nejen poležet na nejkrásnějších plážích ostrova, ale poznat i kouzlo tohoto nádherného středomořského ostrova?   Chcete vidět nejznámější památky Malty zapsané na seznamu Světového dědictví UNESCO? Chcete vidět přírodní krásy tohoto kamenného ostrova? Chcete toto všechno vidět a zažít, ale nechcete trávit dlouhé hodiny pročítáním průvodců? Nevíte, jestli zvládnete naplánovat si svůj pobyt sami bez cestovní kanceláře? TAK PRÁVĚ PRO VÁS JE TENTO ePRŮVODCE!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

MADEIRA - to nejlepší z Madeiry za 10 dní

Madeira je portugalský ostrov ležecí uprostřed atlantského oceánu. Nečekejte ovšem typickou plážovou dovolenou. Na Madeiru se jezdí zejména kvůli přírodě. Unikátní vavřínové lesy jsou dokonce na seznamu UNESCO! Madeira je především rájem turistiky! Chcete se procházet podél levad, starobylými vavřínovými lesy, tunely a údolími? Chcete vidět 100 m vysoké vodopády a 300 m vysoké skalní srázy? Chcete zažít nádherný východ slunce na Pico do Aieiro a poté se procházet nad mraky? Chtete stát na SKYWALK téměř 600 m nad hladinou oceánu? Nemáte rádi povalování na pláži? Máte radši spíše akčnější dovolenou? Chcete vidět velryby a delfíny? Chcete toto všechno zažít, ale nechcete trávit dlouhé hodiny pročítáním průvodců? Nevíte, jestli si zvládnete naplánovat svůj pobyt sami bez cestovní kanceláře? TAK PRÁVĚ PRO VÁS JE TENTO ePRŮVODCE!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Díky absolvování kurzu plážové základky jsem svoji cestovatelskou vášeň posunula o kus dál a vytvořením svého webu se snažím zprostředkovat svoje zkušenosti z cest i ostatním, kteří mají zájem vystoupit ze své vlastní komfortní zóny a vyrazit vstříc dobrodružství. Neměla jsem strach, že bych kurz nezvládla po technické stránce (je to sice už dávno, ale 5 let jsme se živila jako programátor informačních systémů), ale musím říct, že mě velice příjemně překvapilo, jak je kurz pečlivě a systematicky zpracován. Takže jsem si velice lehce podle něj vytvořila svůj web, poté první neplacený produkt, pak následoval první placený produkt a propojení webu se všemi aplikacemi, aby vše automaticky probíhalo. Za tři měsíce jsem vše s naprostou lehkostí zvládla a to jen díky Stáni, která mě jím pomalu krok za krokem provedla. Za to jí (a samozřejmě i ostatním, kteří se na chodu kurzu podílejí) patří dík a teď jen doufám, že se mi vše, co jsem se v kurzu naučila, podaří zužitkovat a rozvinout ve fungující on-line podnikání.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže