header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Cestujme společně Kamila Vrtišková

Profilový obrázek
Kategorie: Cestování, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Miluji cestování, společný čas s rodinou a přáteli. Všechny tyto vášně se dají snadno spojit, a to společným cestováním. Pomáhám ostatním najít odhodlání a vyrazit na cestu ve skupině, výlet i dovolenou napříč generacemi, osobnostmi i zájmy. Učím lidi, jak si takovou cestu naplánovat a zorganizovat svépomocí, bez klišé a za míň peněz. Po Čechách i po světě.

4 nejdůležitější kroky při plánování společné dovolené

Chystáte se na dovolenou s rodinou nebo přáteli? V mém e-booku ukazuji jednoduché a osvědčené kroky, jak takovou cestu plánovat. Zjistíte, jaké komunikační nástroje používat, jak připravit program a řadu dalších informací. Věřím, že v něm najdete inspiraci, a že se brzy vydáte na cestu napříč generacemi, osobnostmi i zájmy.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Kompletní průvodce Cestujme společně

Cestujme společně je první kompletní návod, který se zabývá cestováním s rodinou a přáteli od A do Z. Provede vás celým procesem organizace cesty od prvních myšlenek, kam vyrazit, s kým, kdy, jak. Nabízí mnoho triků, osvědčených zkratek a rad, aby vaše cesta byla co nejlépe připravená. Desítky tipů na aplikace, stovky odkazů a tisíce rad. Ukáže vám, jak lze například s partou dvaceti lidí od předškolního věku po důchodový cestovat nízkonákladově po světě, ale i jak naplánovat týden v ČR na statku. Nabízí konkrétní postupy, ale i řešení různých situací.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz PZP mi přinesl do života mnoho inspirativních lidí, což je pro mě osobně největším přínosem. Naučila jsem se krok po kroku spoustu věcí o online podnikání. Obzvlášť oceňuji trpělivost a metodické vedení Stáni a jejího týmu hlavně v technických záležitostech. A také mě naučil dokončovat věci. Je to výborná zkušenost.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže