header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Cestujeme po Peru Zuzana Bartáková

Profilový obrázek
Kategorie: Cestování, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Pomáhám lidem zažít autentické Peru a poznat to nejlepší z této nádherné země. Jsem zakladatelka projektu Cestujeme po Peru, které je mojí osudovou zemí, kde jsem nějaký čas žila. Pomáhám lidem s cestami do Peru tak, aby zažili to nejlepší a zároveň poznali i místní život. Provázím, dělám cesty na míru, píšu e-booky, cestovatelské články i on-line konference o životě a cestování v Jižní Americe. Ráda vidím v práci hlubší smysl a tak jsem založila e-shop S láskou z Peru, primárně jako pomoc lidem v Peru postiženým pandemií, kteří přišli o všechny zdroje příjmů. Na e-shopu si můžete vybrat z výrobků z lamí vlny (alpaky), ale i nádherné peruánské šály. A také podporuji (prodávám výrobky) jednoho azylového domu pro nezletilé matky s dětmi (tyto dívky jsou ve věku 11-18 a mají za sebou nelehký život).

Jak naplánovat cestu do Peru

Praktický průvodce přípravami cest do Peru. Kompletní informace, na co se máte připravit před cestou do Peru: informace o letenkách, místní dopravě, bezpečnosti, financích, očkování, stravování, cestování s dětmi a mnoho dalšího.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Praktický průvodce džunglí

Praktické informace pro návštěvu amazonské džungle - co si vzít s sebou, repelent, které mít očkování. Dozvíte se také, které je vhodné období na cestu.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Seznam doporučených věcí na cestu do Peru

Checklist věcí, které si nezapomeňte sbalit na cestu do Peru.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Cesty do Peru - provázení

Každoroční cesty do Peru, kde vás osobně provedu těmi nejkrásnějšími místy, ochutnáme zdejší jídla i poznáme život místních. Navštěvujeme všechny části Peru - pobřeží, poušť, hory i džungli.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Tvorba itineráře na míru

Pokud rádi cestujete bez cestovky, ale z Jižní Ameriky máte obavy, toto je pro vás ideální volba. Nebo pokud nemáte čas na vyhledávání všech informací a detailů. Sestavím vám plán cesty na míru s navazující dopravou tak, abyste se nemuseli již o nic starat a cestu si v klidu užili bez obav a bez starostí. Doporučím vám místa k návštěvě, dopravě, ubytování i dám kontakty na skvělé místní průvodce. Vše doplňuji informacemi o cenách, takže se vám nestane, že vás někde „natáhnou." Ráda vytvořím i speciální itinerář. Naplánovala jsem např. Peru jako svatební cestu, Peru na motorce nebo to nejlepší z Peru za pouhých 8 dní. :-)
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Příběhy z džungle

E-kniha se skutečnými příběhy, které jsem zažila během mých dvou let života v peruánské Amazonii. Jsou to veselé i smutné příběhy zdejších lidí i historky z mého života z pohledu „gringy", která se potkává s odlišnou mentalitou Peruánců a lidí z džungle.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Peruánská kuchařka

Nejchutnější peruánská jídla, která si bez problémů připravíte v České republice. V kuchařce jsou recepty na jídla, která připravíte se surovinami dostupnými v České republice. U několika méně dostupných surovin jsou odkazy na místa, kde se dají nakoupit.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

E-shop S láskou z Peru

OBLEČENÍ, KTERÉ ZAHŘEJE NA TĚLE I NA DUŠI. E-shop s kvalitními, stylovými svetry, šálami a dalšími doplňky z Peru, se kterými mám ty nejlepší zkušenosti. Ve své práci ráda vidím smysl a ráda podporuji druhé. V tomto případě svým nákupem podpoříte rodiny, drobné prodejce z Posvátného údolí a azylový dům Casa Mantay v Cuscu.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Kurz mi přinesl mnohem více než bych si v nejdivočejších snech představovala. Posunul můj život zase jiným směrem, za což jsem velmi vděčná, ale to jsem na začátku vůbec nečekala. Čekala jsem jen praktické návody na podnikání... Do kurzu jsem se přihlásila, protože jsem se chtěla naučit propagovat svoji činnost - provázení lidí po Peru. Brala jsem to jako doplněk k mé práci, která mě bavila, a přivýdělek k cestám do Peru. Marketing byl pro mě jako pro biologa sprosté slovo, instagram mi přišel jako naprosto stupidní sociální síť a fb jsem využívala jen ke komunikaci s přáteli v zahraničí. S kurzem pomalu přicházela změna... Naučila jsem se pracovat se sociálními sítěmi, tak aby mě to bavilo, bavila jsem i lidi a přinášela jim hodnotné informace. Naučila jsem se psát blog, tvořit reklamy, dělat webináře a mnoho dalších věcí, že by se to sem vše nevešlo, kdybych to měla vypisovat. :-) Výsledkem jsou úspěšně realizované cesty do Peru, množství spokojených lidí, kterým jsem pomohla splnit jejich cestovatelský sen (jak tím, že jsem je provedla nebo připravila cestu na míru nebo i radami na blogu či sociálních sítích). Výsledkem je také můj myšlenkový posun, že cestování po Peru nemusí být jen koníček a přivýdělek, ale podnikání, které mě uživí, bude přinášet zisky i radost. A radost nejen mně, ale i lidem, kterým pomůžu splnit cestovatelský sen a lidem v Peru, které podporuji prodejem jejich výrobků. Zároveň díky znalostem z kurzů se mi podařilo nezůstat tento covidový necestovatelský rok v mínusu a rozjet e-shop. Rozjetí druhého projektu už bylo díky všem znalostem a vybudované důvěře a vztahu s lidmi mnohem jednodušší, až mě to samotnou překvapilo, doslova to šlo jako po másle (a e-shop se před Vánoci skoro vyprodal). :-) V neposlední řadě bych zmínila ještě jeden efekt, který Stáňa popisuje ve své knize Podnikání z pláže. Strhla se obrovská lavina emocí, která strhla všechno známé a nechala za sebou spoušť. Popraskaly všechny obruče nesvobody, žití v domněnkách, představách druhých a přišel velký krok nejen k té vnější svobodě, ale především té vnitřní. Jsem neskutečně ráda, že jeden tropický lednový večer v Amazonii v roce 2018 jsem nedůvěřivě klikla na jedno video s „nějakou blondýnou v Havířově". Děkuji ti Stáňo a Jirko. ❤️
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže